800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMARYLLIS

  • Pouze 400 metrů od písečné pláže Kalamaki
  • Rodinná a přátelská atmosféra vedení hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Amaryllis Hotel se nachází 5 km od města Zakynthos a je jen 400 metrů od pláže Kalamaki (Laganas), kde mořské želvy Caretta kladou svá vejce. Jen pár desítek metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka, obchody a centrum Kalamaki se nachází cca 200 metrů. Hotel hostům nabízí komfort, bezpečnost, klid a zábavu ve všech prostorách hotelu. Komplex se skládá z 55 prostorných pokojů, studií a jednoho nebo dvou apartmánů, které se vyznačují svou tradiční barvou. Úroveň služeb a přátelská atmosféra se odráží na rodinném vedení hotelu, jehož cílem je, aby Vaše dovolená byla nezapomenutelná. To je také důvod, proč mnoho lidí si vybrá Amaryllis Aparthotel pro svou svatební cestu.

Vybavení hotelu

Do hotelu jsou hosté přivítáni v prostorné klimatizované recepci s internetovým připojením, hernou a TV. V areálu hotelu Vám bude k dispozici Snack bar, restaurace, bazén (s lehátky zdarma), dětský bazén a parkoviště.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí apartmány a dvoulůžkové pokoje s koupelnou a sociálním zařízením, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, ledničku , kuchyň a balkon nebo terasu.

Stravování

Polopenze nebo All inclusive. Restaurace- V areálu hotelu je vkusně zařízená restaurace, který nabízí řeckou kuchyni, ale i kuchyni středomořskou. Snack Bar- Od rána (od snídaně), až do pozdního odpoledne, se můžete osvěžit v snack baru, který se nachází u bazénu. Můžete se také těšit na zmrzlinu nebo lehké jídlo. Bar- Hlavní bar se nachází v hlavní budově našeho hotelu. Váš oblíbený nápoj si poté můžete vychutnat na krásné hotelové terase.

Pláž a plážový servis

Široká písečná pláž Kalamaki je pokračováním pláže Lagana. K dispozici jsou přímořské restaurací podél velké části pláže, ačkoli i oni jsou otevřeny pouze do západu slunce.

Sport a zábava

Většina taveren, obchůdků a barů se nachází v centru města Kalamaki, a je zde široká škála zábavy, která se postará o všechny věkové kategorie.

Služby v ceně

Lehátka u bazénu zdarma.

Služby za poplatek

Klimatizace (5 Eur za den) a trezor (17 Euro za týden).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m
Nákupní možnosti: 200 m

Počasí

Zakynthos

24°C Polojasno

×