Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Zakynthos | Laganas

BEST WESTERN ZANTE PARK

Shrnutí hodnocení
Vynikající
4.5

Hodnocení našich klientů


středa 01. 08. 12
"dovolená 29.8 - 5.9. 2012"
8.5
Krásná dovolená, ale týden je málo. Doporučuji výlet lodí na pláž Navagio - kdo tam nebyl jako by nebyl na Zakynthosu!
10
"Poloha a pláž""Pláž cca 150 metrů od hotelu, písečná, udržovaná, moře nádherné,čisté."
10
"Hotel a úroveň vybavení""****Odpovídalo."
10
"Služby a personál""Vzorný úklid a čistota na pokoji. Personál milý. Malá jídelna pro tolik hostů a strava výborná."
6
"Zábava, sport, strava""Stísněný prostor u bazénu, malý bazén. Během pobytu žádný animační program. Zklamal i výlet po "nejkrásnějších" místech ostrova kromě lodního výletu."

čtvrtek 01. 09. 11
"Pohádkový pokoj"
8
Doporučujeme spíše párům, kteří chtějí vyjít ven za zábavou(je nedaleko), ale i co chtějí klid a romantiku, střídají bazén a moře a mají radost z krásných pokojů (v hlavní budově). Pro děti bazén moc není. Na výlety jsme jeli bez CK, ale bacha na výlet do aquaparku. My jsme naletěli. Nabízí jeden, kde je asi 5 atrakcí(asi Tbilisi - pivo zdarma) za stejnou cenu jako ten, kde je atrakcí mnoho. Holt pivo zdarma udělalo své, ale mělo pak velice hořkou příchuť :)Celkově jsme byli unešení, je pravda, že to byla první společná dovolená, takže jsme si jí užili maximálně. Doporučujeme výlet na protější želví ostrov rovnou z naší pláže, výlet do zátoky s vrakem a i město Zakynthos je moc pěkné. Bus za pár EUR kousek od hotelu, opět bez CK, jel v pohodě a skoro včas.
8
"Poloha a pláž""Do 5min jste na pláži, ale chodili jsme až na konec, kde nejsou lehátka, ale jen široká pláž. Na pláži chodí prodejci- někteří fajn, s jídlem, ovocem, koblihami, ale i ti s veteší(hodinky, DVD, brýle), kteří jsou docela dotěrní. Stačí ale jen mávnout rukou a odejdou."
"Hotel a úroveň vybavení""Náš pokoj byl jako ze zámku. Měli jsme Superior pokoj, takze bez chybicky. Z minibaru jsme za poplatek udělali ledničku. Některé pokoje mají výhled na bazén a některé do ulice, ale i přes noční život to neruší. Hotel má oproti ještě jednu budovu, která ale asi takhle luxusní nebude. Pokud chcete trávit dovolenou spíše u bazénu, doporučiji all in. Měli jsme polopenzi a za různé drinčíky, zmrzky, obědy a frapé jsme utratili jmění:)V hotelu byl docela klid. U bazénu jsou zdarma k zapůjčení nafukovačky a věci do vody. Naše nafukovačka z hotelové chodby ale zmizela:) Doporučuji Frapé z malé restauračky směrem na pláž po levé straně, je to menší hospůdka a v logu má žabáka. Je bezkonkurenční..."
8
"Služby a personál""Služby jsme nevyužili žádné. Je tam myslím fitko, ale v tom vedru jsme se té místnosti zdaleka vyhýbali. Kulečník zřejmě pro polopenzáče za poplatek. Na drinky, internet a kulečník jsme chodili do hotelu, který je blízko a mají ho zdarma a drinky jen za 2EURa. V hotelu myslím za 7EUR..."
"Zábava, sport, strava""Zábava žádná, hotel nic nepořádal. Ale pobaví Vás angláni u bazénu. Sport také žádný. Strava v pohodě, jogurt s medem a ovocem k snídani skvělý. O zeleninových plackách k snídani se mi ještě doteď zdá, byla to bomba. Obědy nevíme, ale večeře fajn. "

neděle 01. 06. 08
"Krásný, čistý hotel s výbornou kuchyní"
9.5
Velmi kvalitní služby i hotel s krásnou pláží nedaleko hotelu.
8
"Poloha a pláž""Hotel se nachází asi 300m od široké a 5km dlouhé písčité pláže. Voda čistá a dno je vidět snad do jakékoli hloubky."
10
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel krásný a čistý, pokoje jsou uklízeny každé ráno. Nastavitelná klimatizace, která zaručí příjemný spánek. A celkové vybavení na velmi dobré úrovni. "
8
"Služby a personál""Veškerý personál se snaží maximálně vyjít vstříc a jak už to plyne z povahy řeků, jsou společenští a přátelští."
10
"Zábava, sport, strava""Jídlo bylo vskutku vynikající a všem doporučuji program all inclusive. Krásný bazén, kulečník a stolní tenis je možný zadarmo přímo v hotelu. "

pondělí 01. 06. 15
"Svatba a líbánky za Zante"
10
Dovolenou na Zakynthosu jsme si moc užili a troufnu si říct, že to byla naše nejkrásnější dovolená. Spousta ochotných a příjemných lidí na nádherném želvičkovém ostrově :) Doporučujeme na maximum! :) Doporučujeme výlet na Cameo a pláž Navaggio :)
10
"Poloha a pláž""Příjemný hotel v oblasti Laganas, v blízkosti pláže (asi 300m). Pláž krásná, dlouhá,čistá doporučujeme po pláži dojít až k ostrůvku Cameo (vstup 4 eura). Na pláži léhatka a slunečníky za poplatek, nicméně, když se jde dál po pláži, taverny a bary je nabízejí jako svým zákazníkům zdarma. V moři se Vám může podařit, že se vedle Vás objeví obrovská kareta, jsou hodné a je to nádherný zážitek :)"
10
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel opravdu krásný, čistý, skvěle vybavený. Hotel disponuje dvěma bary - v hotelu a u bazénu. V rámci all inclusive nealko zdarma, kafe, čaj, alkoholické nápoje, dokonce koktejly. Byli jsme ubytovaní v hlavní budově a byla jsem překvapená z luxusního vybavení."
10
"Služby a personál""Personál vynikající, měli jsme na Zakynthosu svatbu a jako pozornost jsme dostali od personálu hotelu sekt v kýblíku s ledem a dort. Každý den voňavé a uklizené pokoje. U večeře požadují dress code - spíš jde o to, aby tam nikdo nepřišel v žabkách a v plavkách z pláže, netolerovali pouze u mužů trička bez rukávů. Jinak manžel chodil v tričku, kraťasech. "
10
"Zábava, sport, strava""Jídlo bylo vynikající, málo se opakovalo, neustále bylo spoustu možností na výběr. Mezi obědem a večeří byly u bazénového baru k dispozici sendviče, bagetky a nějaké sušenky. V hotelu zdarma k dispozici kulečník, posilovna."

úterý 01. 07. 08
"Dovolená bez chybičky"
9
Někomu by mohl vadit počet mladých Angličanů, kteří se často nechovají příliš slušně. Doporučujeme si na den či více půjčit autíčko. Stojí za to si ostrov projet, vážně je co k vidění. Byli jsme s dovolenou moc spokojeni a všem vřele doporučujeme.
8
"Poloha a pláž""Hotel má skvělou polohu.Na každém rohu taverna či krámek, přitom krásný klídek. Moře průzračné a voda jako kafe."
10
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel je nově zrekonstuovaný, pěkný, moderní. Pokoje jsou prostorné, čisté s úžasnou koupelnou. Tv, lednička, minibar, trezor a balkon samozdřejmostí."
8
"Služby a personál""Můžete se na personál obrátit s jakýmkoliv přáním a vždy Vám s úsměvem vyhoví. Všichni jsou milí a ochotní. Nás dokonce učili řecky!"
8
"Zábava, sport, strava""Na hotelu se 3x týdně koná zábava, jinak všude jinde je ruchu tolik, že nebudete vědět co zvolit. O kvalitě jídla nemá smysl hovořit. Vše čerstvé, mnoho druhů zeleniny, salátů, těstovin, masa, dortů, zmrzliny atd. pro každého něco. Šéfkuchař je velice příjemný pán, každý večer "naživo" předvede jeden ze svých pokrmů a poté se vydá mezi hosty zjistit, zda je vše v pořádku a zda všem chutná."