800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRIGORIS

Studia leží pouhých 150 m od centra s tavernami, obchody a bary, nedaleko dlouhé písčité pláže, asi 300 m od autobusové zastáv ky a 50 m od nejbližšího supermarketu. Autobus nemůže zajet až k ubytovací kapacitě, cca 150 m se jde od hlavní silnice se zava zadly pěšky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

studia leží pouhých 150 m od centra s tavernami, obchody a bary, nedaleko dlouhé písčité pláže, asi 300 m od autobusové zastáv ky a 50 m od nejbližšího supermarketu. Autobus nemůže zajet až k ubytovací kapacitě, cca 150 m se jde od hlavní silnice se zava zadly pěšky.

Ubytování

studia pro 2–3 osoby (lze i pro 3 dospělé) jsou jednoduše, účelně zařízena. Jedna obývací místnost s 2lůžkem a lůžkem pro 3. osobu, kuchyňský kout (základní nádobí, vařič, lednička), koupelna se sprchou/WC, stropní větrák, balkon se stolkem a židličkami.

Vybavení

2podlažní budova bez výtahu, klient i mohou využívat sladkovodní bazén s barem u vedlejší ubytovací kapacity (za poplatek). Služby za poplatek: vodní sporty na pláži, slunečníky a lehátka u vedlejší ubytovací kapacity i na pláži za poplatek na místě.

Stravování

bez stravy

Pláž

220 m od písčité pláže.

Náš názor

Studia leží v klidnější části největšího prázdninového letoviska ostrova a přitom nedaleko pláže i centra Laganas. Vhodné pro méně náročné klienty přijíždějící nejen za krásnou pláží a koupáním, ale i za zábavou a pestrým nočním životem.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Zakynthos

19°C Skoro jasno

×