800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA LEO

"Příjemná studia s rodinnou atmosférou se nacházejí v klidnějším prostředí asi 250 m od písečné pláže Laganas. Rušné centrum s obchody; bary a tavernami je vzdáleno asi 300 m. Tato studia doporučujeme klientům; kteří dávají přednost vlastnímu stravování; nákupům a nočnímu životu. U objektu naleznete i malý minimarket."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Příjemná studia s rodinnou atmosférou se nacházejí v klidnějším prostředí asi 250 m od písečné pláže Laganas. Rušné centrum s obchody; bary a tavernami je vzdáleno asi 300 m. Tato studia doporučujeme klientům; kteří dávají přednost vlastnímu stravování; nákupům a nočnímu životu. U objektu naleznete i malý minimarket.

Vzdálenosti

pláže 0;25 km letiště 10 km centra (Heraklion) 0;3 km nákupních možností 0 km

Ubytování

studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - maximální obsazenost: 3 - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon nebo terasa - ventilátor (za poplatek)

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
vzdálenost od Letiště: 10 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Zakynthos

12°C Skoro jasno

×