800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA ANADIOMENI

"Příjemná studia s rodinnou atmosférou jsou situována v klidnější části letoviska Laganas. Uzavřený komplex 3 budov; v jehož středu je bazén; je od pláže vzdálen asi 100 m. V objektu je klientům k dispozici recepce a malý snack bar. Dovolenou si zde užijí jak rodiny s dětmi vyhledávající klidnější prostředí tak i ti klienti; kteří chtějí být nadosah zábavě rušného centra. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Příjemná studia s rodinnou atmosférou jsou situována v klidnější části letoviska Laganas. Uzavřený komplex 3 budov; v jehož středu je bazén; je od pláže vzdálen asi 100 m. V objektu je klientům k dispozici recepce a malý snack bar. Dovolenou si zde užijí jak rodiny s dětmi vyhledávající klidnější prostředí tak i ti klienti; kteří chtějí být nadosah zábavě rušného centra.

Vzdálenosti

pláže 100 m - letiště 4 km - centra 100 m - nákupních možností 0 km

Ubytování

studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - maximální obsazenost 3 osoby - minimální počet dospělých osob na pevném lůžku: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek) - telefon - televizor - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - balkon nebo terasa

Vybavení

recepce - snack bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž

písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Zakynthos

23°C Převážně oblačno

×