800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySUNSHINE APARTHOTEL, KAT. B

eál, který tvoří dvoupatrová hlavní budova postavená v ostrovním stylu, se nachází velmi blízko rušného centra Laganasu, kde jsou nepřeberné možnosti denní i noční zábavy. Doporučujeme převážně pro mladé, kteří se chtějí o dovolené bavit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Areál, který tvoří dvoupatrová hlavní budova postavená v ostrovním stylu, se nachází velmi blízko rušného centra Laganasu, kde jsou nepřeberné možnosti denní i noční zábavy. Doporučujeme převážně pro mladé, kteří se chtějí o dovolené bavit.

Kapacita

Celková kapacita tohoto aparthotelu je 77 jednotek pro 2 osoby s možností jedné přistýlky (pouze pro dítě). Ubytování se nabízí dvojího typu - buď studia bez stravy nebo pokoje se snídaní v ceně. Všechny pokoje jsou jednoduše zařízeny. Studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, telefonem, kuchyňským koutkem se základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na hory. Klimatizace za poplatek cca 6€/den, Trezor za poplatek cca 2,50€/den. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hotelové pokoje mají stejné vybavení kromě kuchyňského koutu, vařiče a rychlovarné konvice. Aparthotel leží u rušnější silnice, uvnitř areálu je ale klid.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV, malá knihovnička, internetový koutek (za poplatek cca 1€/15 minut, cca 2€/30 minut), malá restaurace, kde jsou podávány snídaně, bar, snackbar (otevřený obvykle od 10:00 do půlnoci). Wifi v prostoru celého areálu (za poplatek).

Stravování

Vlastní (pro ubytování ve studiích) nebo snídaně - servírovaná jednoduchá kontinentální - podávaná od 8:00-10:30 hodin.

Sport a zábava

Bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 8€/set/den).

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do čistého moře je ve vzdálenosti cca 150 m.

Počasí

Zakynthos

23°C Polojasno

×