800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BRATIS

Vilka se studii a apartmány stojí v mírném svahu porostlém zelení v údolí vesničky, nedaleko zálivu Limni Keri.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka se studii a apartmány stojí v mírném svahu porostlém zelení v údolí vesničky, nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete za pár minut. Z prvního a druhého patra, kde jsou studia a apartmány, vedou schody. Cesta na pláž pokračuje pohodlně po místní komunikaci. V okolí domu jsou taverny a nedaleko je půjčovna motorových člunů.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Keri)

Ubytování

prostorná a vzdušná studia a apartmány. Studia jsou dvoulůžková s přistýlkou (manželské lůžko a další lůžko). Apartmány mají dvě ložnice, jednu s manželským lůžkem a druhou se dvěma lůžky. Studia i apartmány mají zastíněné balkony s pěkným výhledem na moře, jsou vybaveny sprchou či vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). V přízemí domu bydlí rodina majitele.

Shrnutí

dobře udržované a prostorné ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohu jen pár metrů od oblázkové pláže. Další předností domu je výhled na moře.

Vzdálenosti

od pláže: cca 80 m. od centra Limni Keri: cca 500 m.

Příplatky

večeře: 350 Kč/den (taverna Keri) klimatizace: cca 6 EUR/noc (platba na místě) minimální obsazenost studií a apartmánů: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Zakynthos

25°C Polojasno

×