800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JOANNA

Pěkná vilka stojí na severním svahu Limni Keri a je obrácena směrem k moři. Je obklopena olivovým sadem a zahradami a klidné prostředí zde může narušit pouze domácí zvířectvo. Od vilky vedou schody, které Vás rychle svedou k severnímu výběžku pláže Limni Keri a na začátek promenády, kde jsou obchody a taverny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dvě pěkné vilky stojí na severním svahu Limni Keri a jsou obráceny směrem do hor. Jsou obklopeny olivovým sadem a zahradami a klidné prostředí zde může narušit pouze domácí zvířectvo. Od vilek vedou schody, které Vás rychle dovedou k severnímu výběžku pláže Limni Keri a na začátek promenády, kde jsou obchody a taverny.

Informace o ubytování

2 - 5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Keri)

Ubytování

standardní studia jsou jednoduše zařízena a jsou v prvním patře nebo ve zvýšeném přízemí. Apartmány se 2 ložnicemi (až pro 5 osob) jsou ve vedlejší vilce. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), balkón nebo široká terasa a klimatizace (za příplatek). Z balkónů a terasy je výhled do zeleně. Majitelé jsou pohostinní a budou Vás zásobovat místními domácími produkty (zelenina, víno, olej) za příznivé ceny.

Shrnutí

ubytování s velmi dobrým přístupem na pláž. Doporučujeme všem, kteří mají rádi řecký venkov a příjemnou rodinnou atmosféru.

Vzdálenosti

od pláže: cca 130 m. od obchodu: cca 100 m. od centra Limni Keri: cca 500 m.

Příplatky

večeře: 350 Kč/den (taverna Keri) klimatizace: cca 4 EUR/noc (platba na místě) minimální obsazenost studií a apartmánů: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Zakynthos

17°C Polojasno

×