800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAZURE VILLAS

Luxusní nově postavené kamenné vilky se nacházejí v klidné části letoviska Tsilivi nedaleko písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Zajímavá architektura z tradičních materiálů, moderní design a kvalitní vybavení patří k jejich přednostem. Hosté si mohou užívat odpočinku na prostorné zahradní terase, u vlastního bazénu či v houpací síti ve stínu olivovníků. Doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek v soukromí. Vilky uspokojí i náročnější klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní nově postavené kamenné vilky se nacházejí v klidné části letoviska Tsilivi nedaleko písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Zajímavá architektura z tradičních materiálů, moderní design a kvalitní vybavení patří k jejich přednostem. Hosté si mohou užívat odpočinku na prostorné zahradní terase, u vlastního bazénu či v houpací síti ve stínu olivovníků. Doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek v soukromí. Vilky uspokojí i náročnější klienty. (Ceny jsou uváděny pro minimální obsazenost 4 osob, při větším počtu osob 5 - 6 je pak cena na osobu výhodnější, platí vždy plná cena bez ohledu na věk klienta). POLOHA VILEK: centrum letoviska Tsilivi cca 500 m, hlavní město Zakynthos cca 6 km, letiště cca 10 km.

Vybavení pokoje

Klimatizované vily (celkem 11 vil) pro 4 - 6 osob se 4 pevnými lůžky s možností 2 přistýlek jsou vybaveny v přízemí: plně zařízená kuchyň (lednička, el. trouba, myčka, kávovar), obývací prostor (LCD TV, CD a DVD přehrávač, krb, jídelní stůl), malá pracovna (PC a internet, fax, tiskárna), koupelna s WC, pračka, sušička a žehlička. V patře: 2 ložnice s balkónem, 2 koupelny s WC (v jedné i vířivka). Soukromá zahradní terasa s privátním bazénem (u každé vily), lehátka, slunečníky a osušky u bazénu, houpací síť, parkoviště.

Pláž a plážový servis

Písčitá pláž se nachází cca 120 m od vilek. Plážový servis a vodní sporty za poplatek.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a taveren.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
vzdálenost od Letiště: 10 km

Počasí

Zakynthos

24°C Jasno

×