800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA DROSIA

"studia s rodinnou přátelskou atmosférou se nacházejí poblíž turistického centra letoviska. Písečná pláž a čisté moře (ohodnocené modrou vlajkou EU) s pozvolným vstupem jsou k dosažení přes silnici cca 390 m. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

studia s rodinnou přátelskou atmosférou se nacházejí poblíž turistického centra letoviska. Písečná pláž a čisté moře (ohodnocené modrou vlajkou EU) s pozvolným vstupem jsou k dosažení přes silnici cca 390 m.

Ubytování

celkem je zde 9 ubytovacích jednotek. Studia (2lůžková s možností jedné přistýlky) jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, klimatizací, kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem s výhledem na letovisko nebo moře. Na balkónu je též malý sušák na prádlo. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

v přízemí budovy se nachází sport & snackbar a kavárna. Možné je též využívat služeb hotelu Mediterranee, cca 40 m.

Stravování

vlastní s možností vaření. Předem je možné dokoupit si večeře v hotelu Mediterranee, cca 40 m. Servírované menu se skládá z předkrmu (výběr z cca 15 druhů), salátu (výběr z cca 5 druhů), hlavního jídla (výběr z cca 5 druhů těstovin, cca 6 druhů pizzy, cca 10 druhů tradičních řeckých jídel a cca 12 druhů jídel připravovaných na grilu) a dezertu.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 8€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Zakynthos

22°C Skoro jasno

×