800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JUPITER, KAT. B

Hotel s přátelskou atmosférou se nachází poblíž rušnějšího centra letoviska Tsilivi, na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Zakynthos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel s přátelskou atmosférou se nachází poblíž rušnějšího centra letoviska Tsilivi, na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Zakynthos. V okolí jsou obchody s potravinami i suvenýry, turistickým zbožím, lékárna, pekárna, obchod s čerstvým ovocem a zeleninou, taverny, restaurace a bary. Zastávka autobusu městské linky je u hotelu (jízdenka do hlavního města stojí cca 1,60€/cesta). Milovníci vodních radovánek mohou navštívit vodní park (www.tsiliviwaterpark.gr), cca 500 m, obvykle otevřený od 10:00-18:00 hodin, cena v hlavní sezóně v roce 2014: 18€/dospělí a 12€/děti, po 14:30 je vstupné obvykle s 50% slevou.

Ubytování

V tomto hotelu, který tvoří několik vzájemně propojených dvoupatrových budov, je celkem 74 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem (omezený počet programů), chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, letovisko nebo vnitrozemí. Ubytování pro jednu osobu je možné ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem s klavírem, internetový koutek (za poplatek cca 6€/hodina), 2 výtahy, restaurace, bar a snackbar u bazénu, kavárna. Malá zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma. Wifi na pokojích za poplatek (cca 1€/hodina, cca 5€/12 hodin, cca 20€/týden).

Strava

Formou LIGHT ALL INCLUSIVE .

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 7-8€/set/den, na samém okraji letoviska jsou poplatky nižší). Masážní křeslo (cca 2€/5 minut). Kulečník (cca 4€/hodina), stolní tenis (zdarma). Na pláži je možnost vodních sportů (za poplatek, např. šlapadla - cca 15€/hodina, vodní skútr - cca 30€/15 minut, cca 45€/30 minut, kajak - cca 20€/hodina). Hotel pořádá pro své klienty v hlavní sezóně obvykle několikrát do měsíce řecký večírek, vodní aerobik v bazénu (každou sobotu od 09:30 hodin).

Výhody

příjemná atmosféra
dobré umístění
upravená zahrada

Pláž

Nejbližší písečná pláž se nachází ve vzdálenosti cca 400 m a je k dosažení přes silnici. Moře je zde velmi čisté, s pozvolným vstupem.

Počasí

Zakynthos

25°C Polojasno

×