800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA MIMIS

již rezervován 33 x

Na nejvýchodnějším výběžku ostrova se nachází letovisko Vassilikos. Nabídku v této oblasti, kde naleznete nejkrásnější pláže z celého ostrova, jsme rozšířili o studia Mimis. V zahradě s bazénem a dětským brouzdalištěm naleznete i snack bar, kde Vás s úsměvem obslouží majitelka studií a kde si lze také dokoupit snídaně. Pouze 20 minut Vám bude trvat cesta, pokud se rozhodnete navštívit nejkrásnější pláž ostrova Gerakas. V okolí pak najdete další oblíbené pláže jako je Banana Beach, Porto Zoro nebo Agios Nikolaos, kde je nejznámější centrum vodních sportů na ostrově.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Na nejvýchodnějším výběžku ostrova se nachází letovisko Vassilikos. Nabídku v této oblasti, kde naleznete nejkrásnější pláže z celého ostrova, jsme rozšířili o studia Mimis. V zahradě s bazénem a dětským brouzdalištěm naleznete i snack bar, kde vás s úsměvem obslouží majitelka studií a kde si lze také dokoupit snídaně. Pouze 20 minut vám bude trvat cesta, pokud se rozhodnete navštívit nejkrásnější pláž ostrova Gerakas. V okolí pak najdete další oblíbené pláže jako je Banana Beach, Porto Zoro nebo Agios Nikolaos, kde je nejznámější centrum vodních sportů na ostrově.

Vybavení hotelu

500 m od písečné pláže 3 km od centra Vassilikos 16 km od letiště (transfer cca 50 min.) v blízkosti minimarket a několik taveren bazén, dětský bazén slunečníky a lehátka u bazénu zdarma recepce pool bar a snack bar restaurace TV koutek, internet za poplatek cca 5 Eur/hod dětské hřiště možnost výběru hotovosti systémem cash-back

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, vybavená kuchyňka, lednice, konvice, klimatizace za příplatek 5 Eur/den. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

vlastní - možnost dokoupení snídaní na místě.

Další údaje

Úklid: 6x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Odkaz na web

Studia Mimis

Názory našich klientů

Ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělou dovolenou, kterou jsme strávili na Zakynthosu ve Vassilikos (studia Mimis). Byla to klidná, pohodová dovolená v nádherném prostředí. Studia Mimis jsou opravdu ráj na zemi. Majitelé byli super, milují děti. Letos jsme jeli od CK poprvé a musím říct, že spokojenost byla veliká. Delegát byl příjemný a ochotný. Díky, díky, díky. Romana Kašparová (1.10.2009)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 16 km

Počasí

Zakynthos

20°C Skoro jasno

×