800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KANALI WATERPARK

Hotel vystavěný v tradičním stylu v příjemném prostředí plném zeleně sestává z hlavní třípatrové budovy a bungalovů. Nachází se cca 16 km od města Preveza (před hotelem je zastávka městské dopravy) a cca 1 km od centra střediska Kanali.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Dlouhá pláž s hrubším pískem je vzdálená cca 200 m od hotelu – přístup podchodem pod hl. silnicí. Na pláži k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek), pláž je lemována promenádou s restauracemi a kavárnami vhodnou k příjemné procházce.

Poloha

Hotel vystavěný v tradičním stylu v příjemném prostředí plném zeleně sestává z hlavní třípatrové  budovy a bungalovů. Nachází se cca 16 km od města Preveza (před hotelem je zastávka městské dopravy) a cca 1 km od centra střediska Kanali.

Sport a zábava

Fotbalové, basketbalové a tenisové hřiště (rakety za poplatek), stolní tenis, dětské hřiště. Doporučujeme též výlet do nedaleké Prevezy a procházku do centra Kanali.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány rozšířené kontinentální snídaně, fakultativně možnost dokoupit večeře.

Vybavení hotelu

Hala s recepcí, restaurací, internetovým koutkem a výtahem, WIFI připojení  v celém areálu zdarma, výtahem. V areálu hotelu se nachází zahradní restaurace, pool bar, kavárna, vodní park se skluzavkami, 4 bazény, lazy river, vířivkou, lehátka u bazénu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, TV, lednicí, trezorem a balkonem nebo terasou.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
×