800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBELLA VISTA APARTMENTS

Bella Vista Apartments se nacházejí v zátoce nad písečnou pláží Lichnos. Mezi pomerančovníky a citronovníky s uchavcujícím výhledem na Jónské moře. Parga nedaleké městečko s kompletním zazemím včetně nespočtu barů, restaurací či taveren, nebo obchůdku. se nachází 3km od komplexu. Na pláž Lichnos se dostanete po přibližně 600m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Bella Vista Apartments se nacházejí v zátoce nad písečnou pláží Lichnos. Mezi pomerančovníky a citronovníky s uchavcujícím výhledem na Jónské moře. Parga nedaleké městečko s kompletním zazemím včetně nespočtu barů, restaurací či taveren, nebo obchůdku. se nachází 3km od komplexu. Na pláž Lichnos se dostanete po přibližně 600m. Čtyřikrát denně můžete využít spojení minibusem do Pargy se zastávkou přímo od apartmánů.

Vybavení

Dvoupodlažní budova nabízí ubytování v 16 studiích a apartmánech. součástí komplexu je velmi pěkný bazén včetně děstké části s barem a sluneční terasou, lehátka i slunečníky u bazénu jsou zdarma. Všechny studia s možností přistýlky nebo dvouložnicové apartmány mají fantastický výhled na moře, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, kuchyňským koutem s ledničkou i varnou konvicí, SAT-TV, klimatizací, trezorem a prostorným balkonem či terasou.

Strava

vlastní, možnost dokoupení snídaní

Náš názor

Ubytování pro romanticky a více samostatně založené klienty.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Nákupní možnosti: 3 km
×