800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHRISTINA

"Studia se nacházejí v třípatrové vilce, vystavěné v mírném svahu v klidné části městečka ve vzdálenosti cca 400 metrů od městské pláže a centra letoviska. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia se nacházejí v třípatrové vilce, vystavěné v mírném svahu v klidné části městečka ve vzdálenosti cca 400 metrů od městské pláže a centra letoviska.

Vybavení

Všechna studia jsou rozmístěna v třípatrové budově bez recepce. První taverny jsou vzdáleny cca 200 metrů od studií, další pak v centru letoviska.

Ubytování

Studia skládající se z jedné místnosti jsou vybavena dvěma lůžky, menší kuchyňskou linkou s lednicí a malým vařičem (dvě plotýnky), standardním nábytkem, klimatizací (za poplatek), balkonem či terasou se stolem a židlemi, koupelnou se sprchou a WC. Maximální obsazenost 2 až 3 osoby.

Pláž

Menší kamenitá pláž sevřená mezi skalami je vzdálena cca 450 metrů od studií (z mírného kopce). Hlavní městská pláž s hrubším pískem a oblázky se nachází cca 400 metrů od studií (z mírného kopce). Překrásná dlouhá písečná pláž Valtos je od studií vzdálena cca 15 minut chůze (přes kopec) - z městské pláže dosažitelná lodí za cca 5 minut (jezdí každých 10 minut - cena cca 2,- Euro).

Sport a zábava

V letovisku Parga najdeme velké množství taveren a různých obchůdků. Dále se nabízí možnost romantických procházek malými zapadlými uličkami.

Stravování

Vlastní stravování. Doporučujeme vyzkoušet vynikající řeckou kuchyni v některé z místních restaurací či taveren.

Tipy

- klidné prostředí - výhodná poloha v centru městečka - nová moderní budova

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×