800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KATARINA

Hodnocení:
7
z 10 na základě 1 recenze
Pěkná studia se nacházejí v nově vystavěné dvoupatrové budově, která je situována v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 400 metrů od centra letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkná studia se nacházejí v nově vystavěné dvoupatrové budově, která je situována v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 400 metrů od centra letoviska.

Vybavení

Všechna studia jsou rozmístěna ve dvoupatrové budově bez recepce. První taverny jsou vzdáleny cca 150 metrů od studií.

Ubytování

Studia skládající se z jedné místnosti jsou vybavena dvěma lůžky (některá i přistýlkou - rozkládací gauč), menší kuchyňskou linkou s lednicí a malým vařičem (dvě plotýnky), moderním nábytkem, balkonem či terasou se stolem a židlemi, koupelnou se sprchou a WC. Maximální obsazenost 2 až 3 osoby.

Pláž

Menší kamenitá pláž sevřená mezi skalami je vzdálena cca 350 metrů od studií. Hlavní městská pláž s hrubším pískem a oblázky se nachází cca 400 metrů od studií. Překrásná dlouhá písečná pláž Valtos je od studií vzdálena cca 2 kilometry - z městské pláže dosažitelná lodí za cca 5 minut (jezdí každých 10 minut - cena cca 3,- Euro).

Sport a zábava

V letovisku Parga najdeme velké množství taveren a různých obchůdků. Dále se nabízí možnost romantických procházek malými zapadlými uličkami.

Stravování

Vlastní stravování. Fakultativně je možné dokoupit kontinentální snídaně a servírované večeře, které jsou podávány v cca 150 metrů vzdálené taverně.

Tipy

- klidná atmosféra - ideální poloha nedaleko centra - moderní zařízení - rodinná dovolená

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

7
26. listopad 2007 / Věra Šenková

Parga

Byli jsme spokojeni, drobné nedostatky nahradilo krásné prostředí.

Celá recenze >
×