800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARGA BEACH

Jednoduché přízemní nebo patrové bungalovy situované v zeleném háji přímo na pláži Valtos v samostatném menším centru, které je vzdáleno asi 1,5 km od hlavního centra střediska, kam je spojení též vodním taxi za 15 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Plážový hotelový resort Parga Beach najdete přímo u písečné valtoské pláže s pozvolným vstupem do vody v těsné blízkosti malebného střediska Parga. Do Pargy se dostanete přibližně po 15 mintové procházce, nebo lodním taxi z Valtoské pláže. Letiště v Preveze je vzdáleno asi 1 hodinu a přístav v Igoumenitse asi 45 km.

Vybavení hotelu

Parga Beach resort hotel je komplex jež nabízí svoji osobitou atmosféru všem milovníkům řeckého moře a Řecka vůbec. Hotel postavený ve vzrostlé zahradě mezi olivovníky nabízí stylovou recepci s nonstop provozem, na recepci možnost pronájmu trezoru, restauraci přímo u pláže také plážový bar, sladkovodní bazén, hotel spolupracuje se střediskem vodních sportů a nabízí školu vodního lyžování apod. Hotel zajišťuje lékřskou službu na objednání, dále čistírnu oděvů.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v 52 bungalovech a 25 suitech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, telefonem, individuální klimatizací, internetovým připojením, SAT-TV, minibarem, balkonem nebo terasou se stylovým nábytkem, pokojová služba (za poplatek).

Strava

snídaně formou bufetu nebo polopenze za příplatek

Náš názor

hotel s vlastní atmosférou pro klienty jež vyhledávají něco navíc

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.
×