800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDobrodružství na ostrově Reunion

Sainte Anne • Cirque de Salazie • sopka Piton de la Fournaise • Entre-Deux • St Gilles les Bains

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet z Prahy s přestupem na Réunion.

2.den

přílet na ostrov v Indickém oceánu nově zapsaném na seznamu dědictví UNESCO, transfer na ubytování v Diana Dea Lodge & Spa**** (nově postavená lodge na kopci nad městečkem St Anne na JV pobřeží ostrova, na 150 ha pozemků, s úžasným výhledem na Indický oceán, ideální poloha pro nejrůznější výlety po ostrově, procházky či cyklovýlety). Odpoledne procházka po okolí. Ubytování na 3 noci. Večeře, nocleh.

3.den

výlet terénními vozy do Cirque de Salazie s obědem. Celý ostrov kdysi pokrývala rozlehlá štítová sopka s ohniskem v Piton des Neiges, zborcení podzemních lávových komor se stalo počátkem utváření kalder zvaných Cirques. Miliony let dešťových srážek a eroze se postaraly o úchvatnou krásu, kterou můžete vidět dnes, hory tyčící se až do nebe, hřmící vodopády, neuvěřitelně zelená tropická vegetace, klikaté silnice a typické vesničky rozhozené v horách. Večeře, nocleh.

4.den

dnešní výlet terénními vozy bude směřovat k nejznámější přírodní zajímavosti ostrova, k Piton de la Fournaise, což není jen tak ledajaká sopka. Patří k nejaktivnějším vulkánům na světě a současně i nejpřístupnějším (tedy pokud právě nevybuchuje). Oběd během výletu. Návrat na nocleh, večeře.

5.den

přejezd přes skutečnou réunionskou divočinu – jižní pobřeží ostrova s měnícími se přírodními sceneriemi - do městečka Entrée-Deux, položeného vysoko v kopcích nad St. Pierre mezi dvěmi řekami Bras de Cilaos a Bras de la Plaine. Tradiční atmosféra místa, kde budete ubytováni v hotelu Dimitile*** na 2 noci. Večeře.

6.den

pobyt v tomto typickém kreolském městečku s možností vycházek do okolí, případně výstupu na Le Dimitile. Večeře, nocleh.

7.den

brzo ráno odjezd z hotelu, přejezd terénními vozy přes hory Dimitile s úžasnými výhledy do Cirque de Cilaos (s obědem), dále na západní pobřeží ostrova do vyhlášeného letoviska Saint Gilles les Bains, ubytování na 2 noci v hotelu Boucan Canot****s úžasnou polohou u písčité pláže.

8.den

den jako stvořený pro lenošení na pláži, některou z mnoha vodních aktivit a poté ochutnávku široké nabídky nočního vyžití.

9.den

transfer na letiště, odlet do Prahy.

10.den

dle letových časů přílet do Prahy.

Počasí

Réunion

22°C Skoro jasno

×