800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFly & Drive Réunion

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Malý kousek Francie uprostřed Indického oceánu, to je ostrov Reunion. Odlehlý konec světa, nezničený komerční turistikou, si stále udržuje své kouzlo a poklidnou koloniální atmosféru starých časů.

Ostrov je díky své působivé krajině, sopečným útvarům a příjemnému klimatu často přirovnáván k Havajským ostrovům. I na Reunionu najdete pláže a tyrkysově modré laguny, kokosové palmy, korálové útesy. Nicméně ostrov není vyhledáván pouze milovníky moře, ideální je strávit na Reunionu dovolenou aktivně či procestovat ostrov pronajatým vozem. Jízda vpravo i přehledný provoz v evropském stylu umožní tento způsob poznávání i méně zdatným řidičům.

V blízkosti

1. DEN
- o
dlet z Prahy na Reunion.

2. DEN – SAINT GILLES LES BAINS
- přílet na Reunion, na letišti vyzvednutí automobilu. Návštěva městečka Saint Gilles les Bains, které je nazýváno malým Saint Tropez Reunionu. Odpoledne odpočinek na pláži. Ubytování v hotelu Boucan Canot ****.

3. DEN – SAINT GILLES LES BAINS
- odpočinek na pláži. Ubytování v hotelu Boucan Canot aaaa.

4. DEN – GRANDE ANSE
- po snídani odjezd z hotelu přes západní pobřeží až do zálivu Grand Anse, který je na prahu divoké jižní části. Ubytování v hotelu Palm & Spa ****.

5. DEN – CILAOS
- poporučujeme prozkoumání oblasti Cilaos a také srdce ostrova Piton des Neiges. Ubytování v hotelu Palm & Spa ****.

6. DEN – PITON DE LA FOURNAISE
- odjezd z hotelu do oblasti La Plaine des Cafres k sopce Piton de la Fournaise. Poté pokračování do La Plaine des Palmistes a nakonec do Sainte Anne, kde budete ubytováni. Nocleh v hotelu Diana Dea Lodge ****.

7. DEN – CIRQUE DE SALAZIE
- objevte nejzelenější část ostrova a okouzlující vesničku Hellburg. Ubytování v hotelu Diana Dea Lodge ****.

8. DEN
- před odletem z Reunionu můžete využít nakupování v Saint Denis. Poté odjezd na letiště a odlet do Prahy nebo přelet na Mauricius či Seychely.

Počasí

Réunion

27°C Skoro jasno

×