800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFly & Drive Réunionem 2

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy na Réunion.

2. den

Přílet na Réunion, přivítání, vyzvednutí vozu na letišti a přejezd do hlavního města Saint Denis s půvabnými domky v typickém kreolském stylu. V podvečer odjezd na západní pobřeží (cca 40 km), ubytování v hotelu na 2 noci (Iloha ***, Swalibo *** či podobný).

3. den

Dopoledne relaxujte, kolem poledne doporučujeme vyjet do hor s překrásnou vegetací. Cílem cesty by mohlo být místo Mafate s jedinečným výhledem. Možnost kratšího trekkingu. Večer návrat do hotelu.

4. den

Cesta vnitrozemím do horského letoviska Cilaos s termálními prameny, které je nejpůvabnější částí ostrova. Doporučujeme trekking v horách. Nocleh v hotelu Vieux Cep **.

5. den

Brzy ráno přejezd do oblasti vulkánů s možností výstupu ke kráteru činné sopky. Nocleh v La Plaine des Cafres v hotelu Baril **. Jedná se o jedno z nejzajímavějších míst na ostrově, doporučujeme.

6. den

Brzo ráno doporučujeme vydat se na “La Tampon” a do “Pas de Bellecombe”. Míjet budete bujnou vegetaci a okolí se bude rapidně měnit, v případě minimální oblačnosti spatříte měsíční krajinu vulkanického původu, což je nezapomenutelný zážitek. Cíl cesty je Salazie, což je vyhaslý kráter s úchvatným vodopádem a zajímavou vegetací. Noc v romantickém hotýlku Le Relais des Cimes **.

7. den

Dopoledne cesta zpět k moři, vrácení vozu a následuje vámi vybraný program: - Réunion moře – pobyt na další 2 (Alamanda Hotel **) nebo 5 dnů (Le Boucan Canot ****)

8. resp. 8.- 11. den

Volno u moře, relaxace, aktivní odpočinek, možnost výletů.

9. resp. 12. den

Dopoledne volno, v poledne uvolnění pokojů, po poledni transfer na letiště a odlet z domů.

10. resp. 13. den

Návrat do ČR/SR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Réunion

24°C Jasno

×