Réunion

Na skok na Réunion a pláže Mauricia - 7 nocí

   Přidat k oblíbeným

   Poloha a popis

   1. den

   Odlet z Prahy/Vídně na Réunion s přestupem.

   2. den

   Přílet na Réunion, přivítání, vyzvednutí vozu na letišti a přejezd cca 50 km na západní pobřeží do letoviska St. Gilles Les Bains. Ubytování v hotelu Nautile*** (http://www.hotel-nautile.com/) nebo L´Ermitage Boutik Hotel*** (http://www.ermitage.re/) nebo podobném.

   3. den

   Po snídani odjezd do Cilaos. Místní horské silnice Vás zavedou do hlubokých údolí a srdce ostrova. Cilaos je nádhernou vesničkou známou pro své termální prameny, gastronomii a víno. Přenocování v hotelu Tsilaosa**** (http://www.tsilaosa.com/en/), Vieux Cep*** (http://www.levieuxcep.fr/) nebo podobném.

   4. den

   Po snídani návrat na západní pobřeží. Cesta přes ostrov do La Plaine des Cafres, na východní pobřeží a nakonec do Cirque de Salazie. Ubytování v hotelu Relais des Cimes** (http://www.relaisdescimes.com/) nebo podobném.

   5. den

   Po snídani si můžete užít nejzelenější část ostrova a okouzlující vesničku Hell-Bourg. Poté se již ale musíte dostavit na letiště k odletu na Mauricius. Vrácení zapůjčeného auta. Přílet na Mauricius a transfer do hotelu Emeraude Beach Attitude (http://www.blueskytravel.cz/hotel/emeraude-beach-attitude) nebo podobného, pobyt s all inclusive.

   6. den

   Volno.

   7. den

   Volno.

   8. den

   Volno.

   9. den

   Odlet zpět do Prahy/Vídně s přestupy dle letů.

   10. den

   Přílet do Prahy/Vídně.

   Cena zahrnuje

   leteckou dopravu dle plánu letu, pronájem vozu kat. A na 3 dny na Réunionu, transfery letiště-hotel-letiště na Mauriciu, 3x ubytování se snídaní na Réunionu a 4x ubytování s all inclusive na Mauriciu, česky mluvící delegát na Mauriciu na telefonu, povinné pojištění CK proti úpadku, letištní taxy

   Cena nezahrnuje

   cestovní pojištění, taxu za vyzvednutí auta 35€, vratnou kauci za auto cca 600€, povinnou pobytovou taxu na Réunionu cca 1,09€/os/den

   Vybavení hotelu

   • Pro milovníky okružních cest
   • GT03-ET02