800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRéunion a Mauritius - hory a moře

15-denní individuální pobytově-poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet na Réunion. Přivítání na letišti zástupcem partnerské cestovní kanceláře, předání cestovních dokumentů, mapy a základních informací pro Váš pobyt, předání auta. Odjezd na západní pobřeží do 4* hotelu Saint Alexis. Individuální volno k odpočinku na pláži. Nocleh.

3. den

Snídaně. Možnost poznání městečka Saint Gilles les Bains, réunionského St. Tropez nebo odjezd na západní pobřeží ostrova, odkud jsou nádherné výhledy na nejdivočejší a nejodlehlejší skalní amfiteátry Cirque de Mafate. Návrat do hotelu a nocleh.

4. den

Snídaně. Možnost poznání horského lázeňského městečka Cilaos, které je střediskem pěstování vína na Réunionu a výchozím místem k trekkingu do horských údolí. Možnost návštěvy Sources Thermales – termálních pramenů. Návrat do hotelu a nocleh.

5. den

Snídaně. Opuštění hotelu a odjezd na divoké jižní pobřeží ostrova, které se táhne ve stínu sopky Piton de la Fournaise a kde si vychutnáte nádhernou divokou pobřežní krajinu a vesničky, které stále žijí rytmem venkovského života. Ubytování v Sainte Anne ve 4* hotelu Lodge Diana Dea. Nocleh.

6. den

Snídaně. Možnost poznání blízkého divokého východního pobřeží, odjezd až do Salazie, kde vegetace je neuvěřitelně zelená a vodopády se řítí s hřmotem z hor, někde i přes silnici. Návrat do hotelu a nocleh.

7. den

Snídaně. Za příznivého počasí možnost užít si nádherných výhledů na sopečný kráter Piton de la Fournaise, jež je největší dominantou celého ostrova. Cestou pojedete přes La Plaine des Palmistes a La Plaine des Cafres až do Pas de Bellecombe. Návrat do hotelu a nocleh.

8. den

Snídaně. Cestou na letiště se budete moci pokochat výhledy na vodopád Takamaka, který se nachází v pravém nefalšovaném tropickém lese Belouve. Přelet na ostrov Mauritius. Přivítání na letišti zástupcem místního partnera. Transfer na západní pobřeží ostrova do 4* resortu Port Chambly Village. Zde pobyt u moře 6 nocí se snídaní.

9. den

Pobyt u moře.

10. den

Pobyt u moře.

11. den

Pobyt u moře.

12. den

Pobyt u moře.

13. den

Pobyt u moře.

14. den

Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

15. den

Přílet do Prahy.

Počasí

Réunion

22°C Oblačno

×