800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRéunion - velký okruh ekonomicky

10-denní individuální poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet na Réunion. Přivítání na letišti zástupcem partnerské cestovní kanceláře, předání cestovních dokumentů, mapy a základních informací pro Váš pobyt, předání auta. Odjezd na východní pobřeží až do Salazie, kde vegetace je neuvěřitelně zelená a vodopády se řítí s hřmotem z hor, někde i přes silnici. Ubytování ve 2* hotelu Le Relais des Cimes. Nocleh.

3. den

Snídaně. Brzy ráno odjezd na jihovýchod ostrova do La Plaine des Palmistes a deštného pralesa Bebour –Belouve. Ubytování a nocleh ve 2* hotelu Auberge Ferme du Pommeau. Nocleh.

4. den

Snídaně. Brzy ráno odjezd do Le Tampon a Pas de Bellecombe, za příznivého počasí možnost nádherných výhledů na sopečný kráter Piton de la Fournaise, jež je největší dominantou celého ostrova. Ubytování v La Plaine des Cafres ve 2* hotelu Les Geraniums. Nocleh.

5. den

Snídaně. Brzy ráno odjezd na divoké jižní pobřeží ostrova, které se táhne ve stínu sopky Piton de la Fournaise a kde si vychutnáte nádhernou divokou pobřežní krajinu a vesničky, které stále žijí rytmem venkovského života. Ubytování na nejjižnějším místě ostrova ve 2* hotelu Vieux Cep. Nocleh.

6. den

Snídaně. Odjezd na západní pobřeží ostrova, odkud jsou nádherné výhledy na nejdivočejší a nejodlehlejší skalní amfiteátry Cirque de Mafate. Lesní cesty Vás dovedou až do vesnice Tévelave, odkud je možné vyrážet na pěší výlety i na horských kolech. Ubytování v hotýlku 2* Domaine de Fougeres. Nocleh.

7. den

Snídaně. Odjezd do horského lázeňského městečka Cilaos, které je střediskem pěstování vína na Réunionu a výchozím místem k trekkingu do horských údolí. Možnost návštěvy Sources Thermales – termálních pramenů. Odjezd na západní pobřeží do Saint Gilles les Bains, réunionského St. Tropez. Ubytování ve 2* hotelu Alamanda. Nocleh.

8. den

Snídaně. Individuální volno k odpočinku na pláži. Nocleh.

9. den

Snídaně. Odjezd na letiště. Odlet z Réunionu do Prahy.

10. den

Přílet do Prahy.

Počasí

Réunion

27°C Skoro jasno

×