800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTajemné Rumunsko - kraj hraběte Drákuly

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd z Plzně ve večerních hodinách, průjezd Slovenskem a Maďarskem do Rumunska.

2. den

Dopoledne se zastavíte ve měst Hunedoara, jemuž vévodí krásný zámek. Odtud se vydáte do Sibiu, malebného historického města, ležícího v kraji Sedmihradsko. ubytování, večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Přejezd do středověkého města Sighisoara (UNESCO) s rodným domem Vlada Tepese Drákuly. Následuje návštěva opevněného kostela transylvánských „Sasů“ ve Viscri. Odpoledne návštěva Brasova, prohlídka historické části města. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

4. den

Snídaně. Ráno návštěva královského zámku Peles s nádhernými bohatě zdobenými interiéry, přejezd do Busteni – horského městečka ležícího v blízkosti nejvyšších „útesů“ Evropy, výjezd lanovkou na Babele do výšky 2200 m, kde jsou nádherné skalní útvary včetně známé Babelské sfingy, nenáročná hřebenová turistika. Po návratu do údolí návštěva Sinaiského klášteru. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.

5. den

Snídaně. Přejezd k domnělému tajemnému Drákulovu hradu Bran, po prohlídce Vás čeká poslední zastávka v Rumunsku, v Sibiu – malebné historické město ležící v kraji Sedmihradsko. Po prohlídce odjezd do ČR.

6. den

Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

×