800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKamčatka - země ohně a ledu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

 odlet z Prahy do Petropavlovsku-Kamčatského s přestupem v Moskvě.

2. den:

 přílet do Petropavlovsku-Kamčatského, transfer do hotelu, ubytování, večeře a nocleh.

3. den:

 snídaně. Odpoledne vyplujeme na lodní výlet do Avačinského zálivu, kde si můžete zarybařit a ochutnat ruskou specialitu - rybí polévku Ucha. Z paluby výletní lodě se můžete kochat pohledem na Petropavlovsk z moře. Večeře a nocleh. 

4. den:

 snídaně. Odjezd přes termální pole pod vulkán Avačinskij (2 741 m). Pěší výstup do Avačinského sedla a na skalisko, zvané Velbloud. Trasa je dlouhá cca 8 km s prudším stoupáním, takže je považována za středně těžkou. Pozorování zdejší flóry a všudypřítomných syslíků. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den:

 snídaně. Celodenní výlet k neaktivnímu Viljučinskému vulkánu (2 173 m), tvořícímu nádhernou kulisu kamčatské přírody, a k horkým pramenům horního toku řeky Paratunky, kde se můžete vykoupat. Večeře a nocleh.

6. den:

 snídaně. Volný den, který lze vyplnit nákupem na tržišti a prohlídkou místního muzea nebo fakultativním výletem helikoptérou do Údolí gejzírů. Údolí je přibližně 6 km dlouhé a nachází se zde na 90 gejzírů, což je druhá největší koncetrace na světě. Večeře a nocleh.

7. den:

 snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy s přestupem.

8. den:

 přílet do Prahy.

Počasí

Moskva

11°C Jasno

Petrohrad

10°C Polojasno

×