800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IZMAILOVO (GAMMA - DELTA)

Hotelový komplex byl vybudován v roce 1979 na místě historické vesnice Izmailovo a Royal Estate, jejíž zbývající budovy jsou ve velké většině jen 10-minutové chůze na východ od hotelu. Hotel je v dosahu centra ruské metropole.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex byl vybudován v roce 1979 na místě historické vesnice Izmailovo a Royal Estate, jejíž zbývající budovy jsou ve velké většině jen 10 minut chůze na východ od hotelu. Hotel je v dosahu centra ruské metropole.

Ubytování

V hotelu je několik kategorií ubytování, celkem cca 2000 pokojů. standardní pokoje jsou velmi příjemné, mají koupelnu, telefon s přímou volbou, SAT TV, možnost připojení k internetu, minibar, Za příplatek je také možno zajistit pokoj s krásným výhledem park Izmailovo a okolí jezera.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, trezor na recepci, kadeřnictví, business centrum, fitness centrum, solárium, masážní služby, finská sauna, obchůdky, kasino, bazén, internetová kavárna, kulečník, restaurace a bary, bowling,parkoviště, konferenční prostory.

16000

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Moskva

11°C Jasno

×