800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMoskva - víkendy

  • Všechny nádhery Mosky a okolí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Moskvy, transfer do hotelu, ubytování, volno, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani celodenní prohlídka Moskvy. Rudé náměstí, Kreml, fakultativně návštěva zbrojnice s unikátními sbírkami uměleckých předmětů ruských dějin, GUM – obchodní dům, Starý a Nový Arbat, památník Petra I. Velikého, Vrabčí Hory, Univerzita, památník Krista spasitele… Moskevské metro – prohlídka stanic, návrat do hotelu, volno, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani volno k prohlídkám muzeí, galerií, k nákupům nebo fakultativně polodenní výlet do Sergiev Posad, prohlídka unikátního městečka založeného na počest sv. Sergeje, zakladatele kláštera ze 14. století, který je náboženským střediskem Ruska. Areál soustřeďuje 13 chrámů s hlavní památkou Trojickým chrámem s velkolepou výzdobou interiérů s ostatky sv. Sergeje, večer fakultativně vstupenka na cirkusové představení, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani odjezd do centra města, volno k nákupům či individuálnímu programu, transfer na letiště, přílet do Prahy v podvečerních hodinách.

Počasí

Moskva

9°C Oblačno

×