800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARBAT NORD

Nově vybudovaný hotel Arbat Nord s příjemnou atmosférou se nachází přímo v srdci Petrohradu, cca 3 km od nádraží Moskva a cca 17 km od letiště Pulkovo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově vybudovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází přímo v srdci Petrohradu, cca 3 km od nádraží Moskva a cca 17 km od letiště Pulkovo. Metro Chernyshevskaya je cca 10 min chůze od hotelu. Hotel má výbornou polohu, je umístěn v centru města nedaleko jedné z nejkrásnějších katedrál Preobrazensky a překrásné Letní zahrady a dalších parků. Hlavní třída Nevsky Avenue je cca 5 min chůze od hotelu. V blízkosti hotelu jsou také četné restaurace, kavárny, bary, muzea, divadla a nákupní centra.

Pokoje

Vkusně zařízené, centrálně klimatizované, pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Popis

Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, kde je nepřetržitý provoz. V hotelu je také možnost využítí bezpečnostní schránky zdarma. Je zde restaurace, která nabízí tradiční ruskou a evropskou kuchyni a bar. V hotelu je Wi-Fi připojení zdarma. Mezi služby hotelu také patří možnost pronájmu vozidel i s řidičem.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 24 km

Počasí

Petrohrad

-1°C Převážně oblačno

×