800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJedinečné krásy Petrohradu a okolí

  • Vybrané vstupy v ceně
  • Oblíbený poznávací zájezd

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách do Petrohradu, po příletu okružní jízda Petrohradem vč. návštěvy Katedrály sv. Isáka, při které se pro základní orientaci seznámíte s městem a shlédnete největší pamětihodnosti města – mj. památník Petra I., Petropavlovskou pevnost,... volno, transfer do hotelu, fakultativně večeře.
2. den:
Snídaně v hotelu, odjezd do Petrodvorců – „království fontán“, prohlídka unikátních zahrad s šedesáti fontánami, desítkami pozlacených soch a plastik a palácem, jejichž vznik se datuje na počátek 18. století – Velký palác, fontána se sousoším Samsona, Velká kaskáda... volno, návrat do Petrohradu, volno nebo fakultativně výlet lodí po řece Něvě a kanálech, ubytování, fakultativně večeře, fakultativně vstupenka do opery/na balet.
3. den: Po snídani odjezd do Puškina – cca 25 km vzdálené místo slavného Puškinova lycea a residence carevny Kateřiny I. – prohlídka paláců a zahrad – bohatě zdobený Velký palác – skvost ruského baroka, včetně proslulé Jantarové komnaty, návrat do Petrohradu, volno nebo fakultativně návštěva Ermitáže, ubytování, fakultativně večeře, fakultativně vstupenky na představení Ruského národního večera.
4. den:
V časných ranních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy. Snídaně formou balíčku s sebou.

Možnosti ubytování

Počasí

Petrohrad

6°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL AZIMUT

HOTEL AZIMUT

Rusko, Petrohradská oblast, Petrohrad

Cena od: 19 590 Kč

Pro skupinu:

×