800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOSCOW

Hotel Moscow je vynikající 4* hotel, který se nachází přímo u stanice metra. Pokoje jsou prostorné, vybaveny v moderním stylu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

Petrohrad,je město s neopakovatelnou atmosférou, kde se snoubí tradiční krása Ruska s evropskou elegancí získanou předními evropskými architekty. Je zde největší galerie světa - Ermitáž, Zimní palác se zlatem zdobenými interiéry, který byl sídlem carů od roku 1760. Dále Jantarová komnata v Kateřinském paláci, jedna z největších katedrál na světě - katedrála svatého Izáka, architektonický klenot Petrodvorec, divadla, široké bulváry, parky, pobřežní promenády a velkou zajímavostí je Petropavlovská pevnost s chrámem svatého Petra a Pavla kde je také pohřbena většina členů carské rodiny včetně Petra Velikého. Nejkrásnější je však Petrohrad pod sněhovou pokrývkou a v létě, v čase proslulých petrohradských „bílých nocí“, kdy v důsledku nevelké vzdálenosti od polárního kruhu slunce sice zapadne za obzor, ale nenastane tma.

Hotel Moscow ****(snídaně) - je vynikající 4* hotel, který se nachází přímo u stanice metra. Pokoje jsou prostorné, vybaveny v moderním stylu.

1. den

- odlet z Prahy
- transfer z letiště
- ubytování
- individuální program

2. den

- snídaně
- pěší prohlídka s česky mluvícím průvodcem
- plánovaná trasa: Něvský prospekt, Aničkovův most, Aničkovův palác, secesní budova Jelysejev, Gostinyj dvor, Arménský kostel, Literární kavárna, Kazaňská katedrála, Gribojedův kanál, Chrám Kristova vzkříšení, Palácové náměstí, Alexandrův sloup, Zimní palác, Ermitáž
- fakultativně návštěva Ermitáže
- možnost individuálního programu

3. den

- snídaně
- pěší prohlídka s česky mluvícím průvodcem
- plánovaná trasa: náměstí Děkabristů, Měděný jezdec, katedrála sv. Izáka, Palácové nábřeží, most Nejsvětější Trojice, křižník Aurora, Petrská brána, Petropavlovská pevnost, katedrála sv. Petra a Pavla, Námořní muzeum, Rostrální sloupy, budova Admirality, Zimní palác
- fakultativní výlet do Petrodvorců, návštěva Finského zálivu, Dolní park, Horní park a návštěva zámku. Návštěva chrámu Svatých apoštolů Petra a Pavla.
- možnost individuálního programu

4. den

- snídaně
- transfer na letiště
- odlet do Prahy

Počasí

Petrohrad

11°C Převážně oblačno

×