800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPetrohrad a Solovecké ostrovy

Petrohrad • Petrozavodsk • Kiži • Kem • Solovki • Petrohrad

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

dopolední odlet do Petrohradu. Přílet, ubytování v hotelu. Nocleh.

2. den

snídaně. Prohlídka města (Něvský prospekt, Chrám Sv. Izáka, Petropavlovská pevnost, Památník Petru I, Palácové náměstí). Navečer transfer na nádraží a odjezd vlakem do Petrozavodsku. Noční přejezd.

3. den

příjezd do Petrozavodsku. Transfer na hotel. Výlet lodí na ostrov Kiži, prohlídka pohádkového kláštera, údajně postaveného bez jediného hřebíku. Návrat do Petrozavodsku, prohlídka města. Nocleh.

4. den

snídaně. Během dne přejezd vlakem do města Kem. Příjezd do města Kem. Nocleh.

5. den

po snídani cesta do přístavu. Cesta lodí na Solovecké ostrovy. Prohlídka Soloveckých ostrovů, především světoznámého kláštera, dále chrámů Nanebevzetí a Proměny Páně. Nocleh.

6. den

snídaně. Pokračujeme celodenní prohlídkou Solovek – státní historicko-architektonické muzeum, Sekyrková hora, Botanická zahrada. Návrat do hotelu, nocleh.

7. den

snídaně. Lodí zpět do města Kem a následná prohlídka (chrámy a kláštery, etnografi cké muzeum). Transfer na nádraží. Noční přejezd do Petrohradu.

8. den

příjezd do Petrohradu po poledni. Transfer do hotelu, volné odpoledne. Nocleh.

9. den

snídaně. Výlet do Petrodvorců, letní rezidence ruské šlechty. Prohlídka parku s fontánami a kašnami, případně návštěva Velkého paláce či ostatních pavilonů a grotty. Odpoledne Puškino/Carskoje Selo a fakultativně Jantarová komnata (nutné objednat při koupi zájezdu). Návrat do Petrohradu.

10. den

snídaně. Volno (fakultativně návštěva Ermitáže na Palácovém náměstí). Odpoledne transfer na letiště a odlet do ČR.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (175 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (120 Kč) • 1lůžkový pokoj (9990 Kč) • vstupenky na balet/operu (od 1000 Kč na vyžádání v CK nebo na místě)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Petrohrad

0°C Převážně oblačno

×