800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPobaltí a Petrohrad

12–denní zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd odpoledne přes Brno, Olomouc a Ostravu, noční přejezd Polska.

2. den

Odpoledne příjezd do hlavního města Litvy – Vilniusu. Ubytování a oběd. Procházka po centu města – katedrála, Staré město, Gediminasův hrad. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd na pobřeží, trajektem z Klaipedy na poloostrov Kurská kosa. Procházka po písečných dunách a na Horu čarodějnic. Možnost koupání v Baltském moři. Večer návrat trajektem do Klaipedy a přejezd na nocleh.

4. den

Snídaně. Dopoledne zastávka u „Hory křížů“ s tisíci kříži. Odjezd do hlavního města Lotyšska Rigy – Rižský dóm, historické domy Tři bratři, Švédská brána a meziválečný Památník Svobody. Nocleh.

5. den

Snídaně. Přejezd do Estonska a prohlídka hlavního města Tallinnu – městské opevnění, brána Viru, Staré tržiště, Radniční náměstí a hradní návrší Toompea s katedrálou Alexandra Něvského. Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.

6. den

Snídaně. Návštěva největšího estonského NP Lahemaa. Odpoledne přejezd do Petrohradu. Nocleh.

7. den

Snídaně. Prohlídka Petrohradu – Petropavlovská pevnost, Kazaňský chrám, katedrála sv. Izáka, chrám Kristova vzkříšení a Něvský prospekt. Nocleh.

8. den

Snídaně. Výlet do Petrodvorců – palácový a parkový komplex vybudovaný Petrem Velikým a návštěva bývalého carského sídla Puškina s Kateřinským palácem s Jantarovou komnatou. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

9. den

Snídaně. Přejezd do Estonska. Zastávka u pravoslavného kláštera v Kuremäe a Čudského jezera, odjezd na prohlídku univerzitního města Tartu. Večeře a nocleh.

10. den

Snídaně. Přejezd Lotyšska a návštěva NPGauja. Odpoledne odjezd do Litvy do oblasti městečka Trakai. Nocleh.

11. den

Snídaně. Trakai – ostrovní hrad. Přejezd do Kaunasu a procházka Starým městem. Navečer odjezd do ČR, noční přejezd.

12. den

Příjezd kolem poledne.

Minimální výměna na vstupy

150 EUR.

Počasí

Moskva

6°C Jasno

Petrohrad

8°C Jasno

×