800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySupersonikem k oknu do vesmíru

Adrenalinový zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

Nyní nadešel váš čas udělat první krok – začít trénink letu do suborbitálního prostoru!
Speciálně pro tento účel je vytvořen nový program jako přípravnou etapu vašich suborbitálních letů. Není nutné věnovat mnoho času a peněz na dlouhá, multitréninková  sezení, protože náš program je krátký a cena je stanovena na rozumné úrovni.
Nyní je možné se proletět ve dvoumístném supersoniku, a můžete získat zkušenost, jaké to je letět nadzvukovou rychlostí, nebo rychlostí Mach 2! V tryskovém bitevníku sedíte v kokpitu za svým pilotem. Váš pilot je jedním z nejzkušenějších testovacích pilotů ruských leteckých sil.

Akrobatický let  je možné přizpůsobit a pilot může nastavit program dle toho,  jak se cítíte. Síly přetížení dosahují hodnot mezi 3G a 7G.

Nemyslete si, že tyto lety jsou jen pro fyzicky zdatné a mladé;  pokud se těšíte všeobecně dobrému zdravotnímu stavu, pak byste měli být schopni účastnit se těchto letů. Akrobatická zkušenost  programu MIG-29 je velmi populární a je to nezapomenutelné dobrodružství s opravdovým adrenalinem.  

Program zájezdu:
1. den: Odlet z Prahy s přestupem v Moskvě do Nižního Novgorodu. Transfer do hotelu. Ubytování, večeře.
2. den: Snídaně. Odjezd na leteckou základnu a následné setkání s pilotem, předletová příprava. Součástí je i lékařská prohlídka. Po seznámení s nadzvukovým tryskovým bitevníkem pod vedením odborných instruktorů následuje vlastní let do stratosféry.  Letový profil zahrnuje velkolepé pohledy z kokpitu MIGu-29 „otevřené sklo“ ve výšce 22 km v rozhraní prostoru a také speciální akrobatické prvky stupňů letu vesmírného plavidla. Nový program „Suborbitálního  tréninku v prostoru“  je neuvěřitelnou kombinací  pohledu na zakulacený profil Země, hvězd a opravdu černou oblohu s reálným dobrodružstvím špičkového letounu zahrnujícím širokou škálu akrobatických prvků. Po letu následuje prohlídka muzea na letecké základně a návrat zpět do hotelu. Večeře. Nocleh. 
3. den: Po snídani  následuje prohlídka Nižního Novgorodu s obědem. Dále návštěva planetária a odlet přes Moskvu do Prahy.

Počasí

Moskva

14°C Jasno

Petrohrad

17°C Jasno

×