800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyUnikátní Kamčatka - helikoptérou k jezeru Dvukhyurtochnoye

  • Výjmečný poznávací okruh do velmi odlehlé části Kamčatky - k jezeru Dvukhyurtochnoye, zejména vhodný pro fotografy a opravdové nadšence, kteří touží poznat unikátní přírodu a nebojí se létat helikoptérou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den: PRAHA - VLADIVOSTOK

Odlet z Prahy přes Moskvu do Vladivostoku.

2. den: VLADIVOSTOK

Přílet do Vladivostoku. Ubytování v hotelu.
Zbytek dne volný program a prohlídka města možností zajištění výletu po městě s plavbou po největším ruském dálně-východném přístavu.

3. den: VLADIVOSTOK - PETROPAVLOVSK

Odlet z Vladivostoku do Petropavlovska. Transfer do hotelu - ubytování. Výlet k oceánu a focená na černé pláži. Přesun do zálivu Avancha a focení panoramat se západem slunce.
Přenocování.

4. den: SOPKY AVANCHINSKY A KORYAKSKY

Dnes Vás čeká odjezd do oblasti mezi sopkami Avachinsky a Koryaksky. Po příjezdu se dáte na výlet blíže k nim, kde budete moci fotit jejich panorama (cca 4 hod). Po obědě odjezd do Milkova (300 km) a ubytování v hotelu.

5. den: ŘEKA KAMČATKA

Po snídani se vydáte k řece Kamčatce, kde na vás bude čekat motorizovaný raft. Plavba po řece s rybařením lososů. Přesun do oblasti Esso a ubytování v hotelu s termálními prameny.

6. den: JEZERO DVUKHYURTOCHNOYE

3 dny výjmečného dobrodružství.
Po snídani Vás čeka cca 40 min let helikopterou k odlehlému jezeru DVUKHYURTOCHNOYE. Za příznového počasí budete mít za letu fantastiské výhledy na aktivní sopky Alney a Chashakondzha.
Ubytování v turistické základně na břehu jezera, v dřevěných chatkách.
Během dne výlety k jezeru, pozorování medvědů chytající ryby a výjmečné okolní přírody.

7. den: JEZERO DVUKHYURTOCHNOYE

Ráno a večer možnost pozorování a fotografování lovících medvědů (přes den odpočívají). Odpoledne možnost koupání se v termálních pramenech, rybaření v jezeře nebo procházet se kolem základny.

8. den: ESSO

Dopoledne pozorování medvědů. Po obědě odlet helikopterou zpět do Esso. Ubytování.

Esso
Místní místní nazývají tuto bloast Švýcarskem Kamčatky. Celé město je vytápěno horkou vodou z termálních pramenů, proto mezi dřevěnými domky často efektivně uniká pára. Centrem města je velký bazén, ve kterém se k večeru sházejí místní usedlíci. Pobyt si můžete zpříjemnit vyjížďkou na koni či sjezdem říčky Bystraja na raftech. A rozhodně nezapomeňte ochutnat místní specialitu – tedy medvědí tlapu.

9. den: PETROPAVLOVSK

Dnes Vás čeká odjezd zpět do Petropavloska (580 km). Během cesty budete mít několik zastávek např. Milkovu.

10. den: PETROPAVLOVSK

Volný program.
Fakultativně:
- Možnost výletu helikopterou do úchvatného Údolí gejzírů. Údolí je součástí světového dědictví UNESCO, jako součást přírodní památky kamčatské vulkány. Jedná se o jednu z vůbec největších lokalit s výskytem gejzírů na světě. Převážně na levém břehu Gezernoj se nachází množství teplých pramenů a přibližně 200 gejzírů, které jsou zásobovány aktivním vulkanismem v okolí. Ten největší vystřikuje do výšky až 30 metrů a jeho páry stoupají až do několika set metrové výšky.
Cena: 790 EUR, platba na místě.

- Plavba lodí kolem zálivu Avacha (v případě dobrého počasí). Pozorování kolonií ptáků na ostrově Babushkin Kamen a Three Brothers Rocks. Dále plavba po oceánu k ostrovu Starichkov, kde je možnost pozorování orlů. Mořské rybaření. Oběd. V podvečer návrat zpět.
Cena: 100 EUR, platba na místě.

11. den: PETROPAVLOVSK - VLADIVOSTOK

Ráno návštěva rybího trhu. Transfer na letiště odpoledne odlet do Vladivostoku.
Přenocování v hotelu.

12. den: VLADIVOSTOK - PRAHA

Odlet do Prahy.

Počasí

Moskva

0°C Slabé sněžení

Petrohrad

0°C Převážně oblačno

×