800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ENCHANTED ISLAND RESORT

  • Přímo u písečné pláže.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Exklusivní romantický resort v klidném a okouzlujícím prostředí privátního ostrova uprostřed Národního mořského parku! Na dosah ruky máte jeden z nejpestřejších podmořských světů! Místo jako stvořené pro líbánky!

Poloha

Round Island, cca 6 km od Mahé, transfer motorovým člunem cca 15 minut.

Rozloha

20 324 m2.

Popis resortu

ostrov kruhového tvaru, známý svými výbornými podmínkami pro šnorchlování, nabízí ubytování pouze v 10 privátních vilách s vlastními černými bazény, to vše ukryté v tropické zahradě jen pár kroků od pláže.

Vybavení resortu

restaurace, bar, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, boutique, Wi-fi internet zdarma. Klienti mají možnost lodního spojení s Mahé 2x denně zdarma.

Vybavení pokoje

Private Pool Vila – každá vila v koloniálním kreolském stylu má svou privátní cestičku na pláž, soukromý bazén, privátní terasu s lehátky a posezením a privátní zahrady. Skládá se z obývací části, ložnice, šatny a koupelny. Klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha. Možnost přistýlky pro dítě od 8 do 16 let.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou á la carte.

Možnosti ubytování

×