800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL L´OCEÁN

Malý útulný hotel, který díky své poloze v tropickém ráji na ostrově La Digue na Seychelách, umožňuje návštěvníkům si dnes a denně připomenout, jaké to je být obklopen čirou krásou přírody, tichem a klidem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Malý útulný hotel, který díky své poloze v tropickém ráji na ostrově La Digue na Seychelách, umožňuje návštěvníkům si dnes a denně připomenout, jaké to je být obklopen čirou krásou přírody, tichem a klidem. Hotel L´Ocean je situován v nejsevernější části La Digue, která svádí k relaxaci a uvolnění.

Ubytování

Osm krásných plně zrekonstruovaných pokojů zařízených v kreolském stylu. Součástí každého pokoje je prostorná veranda s nádherným výhledem na okolní seychelské ostrůvky. Všechny pokoje jsou klimatizovány a najdeme v nich minilednici, televizi, fén, sejf, koupelnu se sprchou, žehličku a žehlící prkno. Elegantní, prostorné a pohodlné pokoje svádějící k relaxaci Vám zpříjemní dovolenou.

Vybavení

Patatran Restaurant servírující tradiční pálivé pokrmy za přítomnosti kreolských muzikantů – je považována za jednu z nejlepších na ostrově, barbecue gril, na recepci sejf, potápěčská škola a obchody nedaleko, pokojová služba.

17000

Stravování

Snídaně.

Pláž

Písečná kolem celého ostrova.

Sport a zábava

Ekoturistika, rybářské exkurze, šnorchlování, vodní sporty, půjčovna kol, výlety do okolí.

Náš názor

Nádherné bohem zapomenuté místo obklopené bujnou tropickou vegetací a Indickým oceánem. Náš tip, pokud chcete relaxovat, odpočívat a kochat se nádhernou přírodou. Vhodné pro strávení líbánek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×