800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHANNEMAN HOLIDAY RESIDENCE

  • Ubytování s rodinnou atmosférou
  • V místě oblíbené zátoky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jen několik minut pěšky od Beau Vallon Bay na severozápadě ostrova Mahe. V pěším dosahu je nejen pláž, ale i obchody a restaurace. Cca půl hodiny jízdy z letiště, do metropole Victorie cca polovinu.

Ubytování

1x Terrace Studio (cca 35m2) v hlavní budově má sprchu/WC, pračku se sušičkou, TV, ventilátor, klimatizaci, sejf a malou terasu. Kuchyňský kout je též vybaven ledničkou s mrazničkou a myčkou na nádobí. Max. 2 osoby. 1x One Bedroom Penthouse Apartment (65m2) je stejně vybaven a má navíc obývák. max. 2 osoby. 4x Duplex Apartment (135m2) je vybaven jako Terrace Studio, má druhou ložnici, prostornější jídelní kout, separátní WC a větší terasu. Max. 4 osoby. Terrace Studio a Duplex Apartmány jsou v hlavní budově.

Vybavení

Penzion s tradičním německým vedením má malou zahradu (možnost barbecue) s bazénem, lehátky a slunečníky. WiFi funguje v oblasti recepce.

Stravování

Vlastní vaření - při příjezdu starter packet (káva, čaj, mléko, cukr, marmeláda apod.). Možno dokoupit snídaně - anglický styl.

Pláž

Pláž přes ulici.

Sport a zábava

Motorizované i nemotorizované sporty v Beau Vallon (za úhradu, není součástí hotelových služeb).

Náš názor

Kouzelné Seychelly v kombinaci s německým pořádkem jsou hlavní devízou tohoto familiárního self-cateringového zařízení na nejpopulárnějším ostrově u nejpopulárnější zátoky.

×