800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VALMER RESORT

  • Hotel umístěný v nádherné tropické zahradě
  • Písečná pláž je oddělena pobřežní komunikací

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Menší hotelový butikový hotel se nachází na jihozápadním pobřeží Mahé. Studia a vily jsou vystaveny uprostřed tropické zahrady přímo u pláže Valmer Beach. V blízkosti se nachází pláž Baie Lazare. Hlavní město Victoria je vzdáleno 45 minut. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

ostrov Mahé

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, WI-FI v recepci zdarma, restaurace La Palmier, bar La Gaulette, venkovní bazén, knihovna, prádelna, dětské hřiště.

Pokoje

K dispozici jsou pokoje garden studio a deluxe vila. Garden studio: dvoulůžkové pokoje s dětskou přistýlkou jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou, WC, kuchyňským koutem, klimatizací, stropním větrákem, TV, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů a balkonem s výhledem do zahrady. Deluxe vila: dvoulůžkové pokoje s dětskou přistýlkou jsou stejně vybavené jako garden studio, rozdíl je ve velkosti pokojů. Deluxe vila nabízí plně vybavený kuchyňský kout, výhled na oceán nebo do tropické zahrady.

Stravování

Snídaně i fakultativní večeře jsou podávány v hotelové restauraci. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, večeře jsou servírované – výběr z menu. Na místě možnost zakoupení obědů – výběr z menu.

Sport a zábava

Nedaleko hotelu potápěčské centrum (za poplatek).

Pláž

Nádherná pláž pokrytá jemným bílým pískem se nachází přímo vedle hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.
×