800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE DUC DE PRASLIN

  • Skvělá poloha
  • Pláž s bílým jemným pískem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Výhodná je poloha hotelu na nejoblíbenější straně ostrova na pláži Cote d’Or. Transfer z letiště trvá přibližně 25 minut.

Zábava

Hotel zajišťuje rezervace lodních výletů do okolí a rybaření s místními průvodci. V blízkosti hotelu se nachází potapěčské centrum a množství restaurací, obchůdků a casin, jejichž návštěva zpříjemní hostům jejich dovolenou v této skvělé destinaci. Na pláži je možné provozovat vodní sporty.

Strava

Polopenze.

Pláž

Cote d’Or je pláží s nezapomenutelnou atmosférou a průzračně modrou vodou. Nachází se v těsné blízkosti hotelu.

Vybavení

Při vstupu do areálu přivítá příchozí hosty prostorná recepce, k zastavení a odpočinku láká stylový bazén se sluneční terasou. K hotelu patří dvě restaurace, z nichž jedna nese jméno Café des Arts a je známá jako nejlepší restaurace na ostrově Praslin. Za pozornost stojí zde připravované plody moře. Hlavní hotelová restaurace Le Dauphin servírující typickou kreolskou kuchyni Vás překvapí svými exotickými specialitami a přátelskou obsluhou. Příjemné posezení skýtá dvojice barů, z nichž jeden je situován u bazénu a druhý na pláži u hotelu.

Ubytování

Hosté se mohou těšit na prostorné pokoje vybavené minibarem, klimatizací, trezorem, zařízením na přípravu kávy a čaje, telefonem, LCD SAT TV, fénem a wi-fi připojením, k pokoji patří také koupelna s WC.Za příplatek je možné zajistit ubytování v rodinné suitě.

Pro děti

Děti i dospělí jistě ocení hotelový bazén, u něhož lze odpočívat ve stínu palem či si užívat vodních radovánek.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 25 min.
×