800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL L'ARCHIPEL

  • Nachází se v tropické zahradě v mírném svahu u malé pláže Anse Gouvernement na východě ostrova.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel sestávající z několika přízemních a patrových bungalovů je vystavěn v tropické zahradě v mírném svahu u malé pláže Anse Gouvernement na východě ostrova. Transfer z letiště trvá cca 25 minut.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

ostrov Praslin

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, bar, bazén s terasou na opalování, internet (za poplatek), obchod se suvenýry a fitness centrum.

Pokoje

Deluxe – pěkné prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou a dvěma umyvadly, oddělenou toaletou, SAT TV, telefonem, klimatizací, stropním větrákem, minibarem, fénem a balkonem nebo terasou. Senior Suite – velmi prostorné pokoje s ložnicí a obývací místností jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly, bidetem, oddělenou toaletou satelitní televizí, telefonem, klimatizací, stropním větrákem, minibarem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně jsou podávány v jedné z restaurací formou bufetu, večeře jsou servírované – výběr z menu. Na místě možnost zakoupení obědů – výběr z menu.

Sport a zábava

Možnost vodních sportů – kanoe, windsurfing či šnorchlování, potápěčské centrum (za poplatek), kulečník, masáže (za poplatek) a 2x týdně živá hudba.

Pláž

Menší písečná pláž lemovaná vzrostlou tropickou zelení je chráněna korálovou bariérou. K dispozici jsou zdarma lehátka.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 25 min.
×