800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS D´OR

Tento vilový komplex se nachází na „zlaté“ pláži Côte D'Or na severním pobřeží ostrova Praslin, která nejen díky své odlehlosti vytváří tu ideální mírumilovnou atmosféru, kvůli které turisté na Seychely přicházejí. I přesto se však v okolí v pohodlné vzdálenosti nacházejí restaurace či obchody.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento vilový komplex se nachází na „zlaté“ pláži Côte D'Or na severním pobřeží ostrova Praslin, která nejen díky své odlehlosti vytváří tu ideální mírumilovnou atmosféru, kvůli které turisté na Seychely přicházejí. I přesto se však v okolí v pohodlné vzdálenosti nacházejí restaurace či obchody. Hotel se nachází na severním pobřeží druhého největšího seychelského ostrova Praslinu, od hlavního ostrova Mahé je vzdálen cca 15 minut letu nebo hodinu plavby motorovým katamaránem.

Ubytování

Pro hosty je připraveno 10 vil navržených tak, aby splynuly s okolní přírodou a zároveň při tom poskytly maximální pohodlí, klid a soukromí. Dvě z nich disponují dvěma ložnicemi a jsou tedy vhodné pro rodiny s dětmi (3–4 osoby). Cena těchto twin vil je na vyžádání. Všechny vily jsou vybaveny ložnicí s klimatizací, stropním větrákem a povlečením, barevnou televizí a videorekordérem, plně zařízeným kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, koupelnou se sprchou, toaletou a bidetem a prostornou dřevěnou verandou.

Vybavení

V hotelu je k dispozici bazén, restaurace, půjčovna automobilů a kol, prádelna, telefon a fax a přístup k internetu. Každodenní úklid vil je samozřejmostí.

Stravování

Stravování si hosté zajišťují sami, na požádání je však možno zajistit snídaně a večeře.

Sport a zábava

Hosté si mohou zpestřit pobyt potápěním, rybařením nebo prozkoumáváním ostrova či vyhlídkovými plavbami na jiné ostrovy.

Pláž

Písčitá pláž Côte D'Or se nachází přímo před hotelem.

Pro děti

Rodiny s dětmi využijí možnosti přistýlky pro děti, zapůjčení dětských židlí či služby hlídání dětí.

Naše mínění

Jedná se o velmi oblíbené místo s krásnou polohou, kouzelnou atmosférou a přátelskými službami, které je vhodné i pro rodiny s dětmi.

×