Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Singapur | Singapur | Singapur

Pan Pacific Serviced Suites Orchard

   Hodnocení

   4.5197 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají celkově k dispozici 126 pokojů. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace a kavárna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí 24 hodinovou bezpečnostní službu, službu hlídání dětí, transfer-servis a prádelnu. Hosté mohou využít shuttleservis.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, obývací část a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Kuchyňský kout je vybaven mikrovlnnou troubou. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, televize a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu župan. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio a spa.

   Stravování

   Je možné si objednat snídaně.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248