800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GOLFER - léto

Hotel je situován v oblasti Kremnických vrchů, v klidné části historického městečka Kremnica. V blízkosti se nachází velmi oblíbení termální koupaliště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován v oblasti Kremnických vrchů, v klidné části historického městečka Kremnica. V blízkosti se nachází velmi oblíbení termální koupaliště.

Stravování

V hotelové restauraci, za pěkného počasí možno na hotelové terase, snídaně formou bufetového stolu, obědy a večeře výběrem z menu.

Vybavení hotelu

Stylová restaurace s krbem, lobby bar, piáno bar, letní terasa s grilem. Hotel poskytuje komfortní vybavení pro odpočinek i aktivní relaxaci. Hotelový vnitřní bazén (11m) s protiproudem, sauna, hydromasážní vana, ruční masáže, kulečník, šipky, stolní tenis, hřiště, 5 antukových tenisových kurtů. Především ale golf – 3 cvičné jamky /chipiing a putting green, golfový simulátor a hřiště.

Pokoje

Podkrovní jednolůžkové pokoje, příjemné dvoulůžkové pokoje, u některých možnost přistýlky, za příplatek hotelová apartmá, vlastní příslušenství, TV SAT, telefon, možnost internet a WiFi připojení.

Počasí

Banskobystrický kraj

10°C Slabý déšť

×