800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM POĽANA

  • Služby na vysoké úrovni
  • Volný vstup do rehabilitačního bazénu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Mezi horstvy Nízkých Tater a Slovenského Rudohoří, nedaleko od Banské Bystrice, leží obec a lázeňský areál Kúpele Brusno. Lázně mají velmi příjemnou a polohu a poměrně stálé klimatické podmínky. Minerální vody jsou léčivé, příznivě působí na relaxaci, regeneraci a léčbu organizmu. Velmi oblíbené jsou wellness pobyty. Z medicínského hlediska jsou využívány k léčbě pohybového a nervového ústrojí, při onemocnění srdce a cév. Jako jedno z mála lázeňských zařízení nabízí i pobyty pro děti. Lázně se opakovaně umísťují na prvních místech v oblíbenosti a kvalitě poskytovaných služeb.

Ubytování

Převážně dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky , 4 hotelové apartmá, a 3 pokoje pro imobilní osoby.TV SAT , rádio, telefon, signalizační zařízení na zdravotní sestru, lednička s minibarem, trezor, balkon, připojení na internet.

Vybavení

Celý areál lázní byl rekonstruován, rozšířen a vybaven nejmodernější technikou a diagnostickými přístroji pro poskytování ubytování a lázeňské péče na nejvyšší úrovni. Léčebný dům Poĺana, je 8 podlažní budova, která poskytuje všechny služby pod jednou střechou. Na přízemí je vstupní hala s recepcí , restaurace a kavárna.

Stravování

Snídaně, polopenze i plná penze jsou podávány formou bufetového stolu.

Počasí

Banskobystrický kraj

12°C Slabý déšť

×