Zobrazit všechny nabídky
Slovensko | SK0213

AQUATERMAL

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel leží na jihu středního Slovenska v areálu oblíbeného termálního koupaliště Dolná Strehová (na okraji obce) mezi Lučencem (15 km) a Veľkým Krtíšem (25 km), cca 75 km jihovýchodně od Banské Bystrice. Zdejší termální voda má blahodárně působí na pohybové ústrojí a má příznivé kosmetické účinky.

  Vybavení

  Restaurace, lobby bar (Wi-Fi internet), konferenční místnosti, dětský koutek (stolní tenis, play station), dětské postýlky, dětské hřiště s průlezkami a houpačkami, v červenci a srpnu dětská animace. V obci dvě multifunkční hřiště (fotbal, basketbal, volejbal, tenis) a fitness centrum. WELLNESS CENTRUM: venkovní bazény: sedací bazén s termální vodou (minerální - vhodná na pohybové ústrojí a kosmetické problémy), dětský bazén s delfínem a chrličem vody, relaxační bazén s chrličem vody, velký 50 metrový mutifunkční bazén, vířivý bazén s termální vodou, zábavný bazén s tobogány a různými atrakcemi, louka s lehátky a slunečníky, hřiště na plážový volejbal; vnitřní bazény: odpočinkový bazén s termální vodou, vířivý bazén s termální vodou, dětský bazén s hříbkem a nosorožcem. Voda je vhodná i pro kojence. SAUNOVÝ SVĚT: parní bylinková, parní solná, infra a sucha sauna, dále ochlazovací bazén, tepidárium, ledopád, sprchový svět: vedro, studená sprcha, zážitková sprcha, sprcha, odpočinková zóna s pohodlnými lehátky a výhledem na venkovní bazény, masáže, hydromasážní vana.

  Ubytování

  a) 2 - lůžkové pokoje něktteré s možností přistýlky (rozkládací pevné lehátko), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minichladnička, Wi-Fi internet, balkon. b) 2 - lůžkové pokoj s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minichladnička, Wi-Fi internet, balkon (tento typ pokoje pouze na poptávku). V tomto pokoji není povolen infant (maximální obsazení pokoje jsou 4 osoby). Všechny pokoje balkon. Župan není na pokojích k dispozici (je možné ho zapůjčit na recepci za 2 Eur / pobyt). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

  Strava

  Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK a obědů na místě. Rodinné a ostatní balíčky: polopenze: snídaně - bufetové stoly, večer - výběr z menu. Možnost dokoupení obědů na místě.