800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyŠPORT HOTEL

Velmi pěkně zrekonstruovaný hotel, přímo v centru turistického střediska Donovaly. Dobrá výchozí poloha pro letní turistiku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

Na hotelovém parkovišti, nehlídané a bez poplatku.

Poloha

Moderně zrekonstruovaný hotel jehož historie sahá až 70 let nazpět. Nachází se v centru turistického a lyžařského střediska Donovaly, ve vzdálenosti asi 300 m od lyžařského svahu Záhradiště a asi 500 m od sedačkové lanovky na Novú Hoĺu.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu, večeře většinou teplý a studený bufetový stůl. Možnost celodenního stravování.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, restaurace Panorama a Sport, lobby bar, zimní zahrada, salonek, dětský koutek, krásný bazén s masážními tryskami, fitness, možnost různých druhů masáží.

Pokoje

Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje Lux (manželská postel) a Economy (oddělené postele), v blízkosti hotelu apartmán Lux, (ložnice, obývák a vybavená kuchyňka). Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, telefon, TV, možnost připojení na internet. U většiny pokojů minibar, některé pokoje jsou s možností přistýlky a balkonu. Možno vyžádat dětskou postýlku bez poplatku.

Počasí

Banskobystrický kraj

13°C Skoro jasno

×