800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LENKA A PARK

  • Nachází se na úpatí Štiavnických vrchů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Areál léčebných termálních lázní se nachází ve Středním Slovensku, na úpatí Štiavnických vrchů, cca 50 km JZ od Banské Bystrice, v překrásném idylickém lesnatém údolí, kterým protéká potok Teplá. V současnosti ve Sklených Teplicích vyvěrá 14 pramenů s teplotou od 37°C do 52,3°C. Termální voda je vynikající na pohybové a nervové ústrojí. Prostředí je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Vybavení

Budovy v areálu jsou od sebe vzdálené od 50 do 500 m. V areálu je k dispozici centrální recepce, prodej suvenýrů, půjčovna kol, petanqueové hřiště, kavárna Historický Kursalon, informační středisko, pizzerie a letní posezení s hudbou. V penzionu ALŽBĚTA (dříve LENKA): ubytování, jídelna, výtah, Wi-Fi internet na pokojích. V hotelu MATEJE BELA (dříve PARK): ubytování, výtah, Wi-Fi itnernet na pokojích, Lobby bar. Klienti z penzionu Park dochází na stravu do penzionu Lenka (cca 330 m). Léčebné procedury: Wellness saunový svět (v Relax Thermal): bylinková, eukalyptová, aroma sauna, finská sauna, infrasauna, tapidárium, ledopád, ochlazovací vědra, termální bazén (12x4 m, 34°C), masážní křesla, whirpool pro 3 osoby, solárium, přístroje na formování postavy. Budova se solnou jeskyní, kde je i rodinná sauna - 1x infra a 1x finská. Termální minerální/léčivé koupele: * unikátní jeskynní parní lázeň (42°C) - max. 20 min, poté následuje 20 min zábal a 20 min relax v masážním křesle (není vhodný pro děti do 12 let, osoby s vysokým krevní tlakem a srdečními a cévními onemocněními) * koupel Marie Terezie - v KD Marie Terezie (37°C a 39°C) spojení s venkovním bazénem (pouze v chladným měsících) - max. 30 min, poté zábal a relax. * Banská koupel (8 x 7 m) 34°C - max. 1 hod, vhodný na cvičení ve vodě i pro děti. Jako BONUS mají klienti 1x 1 hod denně (ve vyhrazeném čase). * krytý bazén v Goethově domě (37 - 39°C), Vodoléčba: podvodní masáže, perličkové koupele + zábal, perličkové koupele s mořskou solí + zábal, vířivá kaskáda, skotské střiky, masáže: klasické, reflexní, královské masáže, indická masáž hlavy, originální thajské masáže různého druhu, ruční lymfodrenáže, masážní křeslo, masáž lávovými kameny (60 min), elektroléčba: diadynamic, phyaction, magnetoterapie, ultrazvuk, hydrogalvan, biolampa, solux, horské slunko, ostatní procedury: parafínové zábaly, plynové injekce, parafango, rašelinové zábaly, ergometr, inhalace, BODY CARE, body forming, rekondiční a masážní stoly, přístrojová lymfodrenáž, fitness.

Ubytování

2 - lůžkové pokoj s možností přistýlky (přenosné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, chladnička - v penzionu ALŽBĚTA (dříve LENKA). Za příplatek možnost ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu MATEJE BELA (dříve PARK). V penzionu Relax Thermal se nacházejí i bezbariérové pokoje (kapacity na dotaz) - bezbariérové jsou zde jak pokoje, tak léčebné procedury. POZOR! cena je ODLIŠNÁ jak v penzionu Alžběta nebo hotelu Mateje Bela.

Strava

Plná penze - snídaně bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu. Strava pro klienty hotelu Mateje Bela a penzionu Alžběta se podává v penzionu ALŽBĚTA - dříve Lenka (cca 300 m od hotelu Mateje Bela).

Počasí

Banskobystrický kraj

10°C Jasno

×