800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARTIZÁN

Hotel se nachází v krásném přírodním prostředí jižní strany Nízkých Tater v rekreační oblasti Tále, 45 km od Bánské Bystrice.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v překrásném prostředí Národního parku Nízké Tatry, v rekreační oblasti Tále, v blízkosti vrcholů Chopok (2023 m n. m.) a Ďumbier (2043 m n. m.). Okolí nabízí širokou škálu aktivit např. horská turistika, jízda na koních, cykloturistika, golf a tenis.

Popis

Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel s rodinnou atmosférou a kvalitními službami. Ideální místo pro náročnější klientelu a rodiny s dětmi, kteří mají rádi aktivní i relaxační dovolenou. Hotel se nachází v překrásném prostředí Národního parku Nízké Tatry, v rekreační oblasti Tále, v blízkosti vrcholů Chopok (2023 m n. m.) a Ďumbier (2043 m n. m.). Okolí nabízí širokou škálu aktivit např. horská turistika, jízda na koních, cykloturistika, golf a tenis.

Strava

Snídaně. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení večeří, které jsou podávány formou tříchodového menu.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT, rádiem, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi (zdarma), trezorem a minibarem. Možnost jedné přistýlky. Pokoje Classic mají možnost jedné přistýlky. Pokoje Panorama jsou orientovány na jih a mají panoramatický výhled na Nízké Tatry. Možnost jedné přistýlky. Pokoje Chopok mají možnost 2 přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, dvě restaurace s dětským koutkem, hala s lobby barem a krbem, wellness centrum, krytý bazén s proti proudem, vířivka, dětský vodní svět s atrakcemi, fitness (vše zdarma), tři druhy sauny, masáže, parafínové zábaly (vše za poplatek), sportovní a zábavní centrum Limbus (bowling, biliár, šipky, stolní fotbal) za poplatek, koňská farma, outdoorový park, parkoviště (zdarma).

Počasí

Banskobystrický kraj

12°C Slabý déšť

×