800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBratislava - oslava podzimu s ochutnávkou vína a husími hody

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1.den: Odjezd v ranních hodinách z potvrzených nástupních míst, přejezd přes ČR na Slovensko do Bratislavy. Město se rozkládá v severozápadní části Podunajské nížiny, v předhůří Malých Karpat, nedaleko od soutoku Moravy s Dunajem. Malé Karpaty představují část málo dotčené přírody, která zasahuje až do samotné metropole. Okolí Města je dnes upravené jako velký lesopark. Příjezd do hotelu Premium v odpoledních hodinách,  nápoj na uvítanou, ubytování v hotelu,  individuální volno k prohlídce města, možnost dokoupení relaxačních  služeb v hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
2.den: Snídaně, procházka Starým městem, kde se nachází většina kulturních a historických památek. Celé bratislavské staré město je vydlážděno a upraveno do pěší zóny s množstvím fontán, vodotrysků, pouličních soch, restaurací, a kaváren, např.  Hlavní náměstí, kterému  dominuje Maxmiliánova fontána a Stará radnice (komplex budov ze 14. a 15. století), dnes sídlo městského muzea, Primarciální náměstí a palác, Františkánské náměstí, Michalská veža (jediná brána z původního středověkého opevnění, jedna z nejstarších budov ve městě), Hviezdoslavovo náměstí s řadou  vodotrysků  a  majestátní budova Slovenského národního divadla. Od Bratislavského hradu odděluje Staré město rušná čtyřproudá silnice. Příchod na hrad je možný po nadchodu a nebo pod nájezdem na Nový most,  známý pod názvem Most SNP, jehož zajímavostí je vyhlídková kavárna a terasa. Krásný pohled na město je z vyhlídkové kavárny i z Bratislavského hradu. Po procházce městem návrat do hotelu, kde je připravena slavnostní večeře (4- chodové menu s pečenou husou a0,25 l vína pro osobu), folklorní hudba, možnost večerního posezení nebo relaxace v hotelovém relax centru, nocleh.
3.den: Snídaně,  výlet do Malých Karpat spojený s návštěvou hradu Červený kameň, kde návštěvníci mohou poznat zajímavosti životního stylu šlechty, prohlídka hradního opevnění, volný program, návštěva keramické dílny s více než stoletou tradicí.  Malokarpatská vinná cesta nás dovede až do jednoho z místních sklípků, kde bude možnost ochutnat několik druhů vín a dozvíme se také něco o výrobě vína. Návrat do hotelu,  večeře a nocleh.
4.den: Snídaně, odjezd přes Rakousko s krátkou zastávkou ve Vídni,  do ČR. 

Trasa zájezdu

Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha, Jihlava (dálnice), Brno, Bratislava

Počasí

Banskobystrický kraj

17°C Převážně oblačno

Bratislavský kraj

18°C Jasno

Košický kraj

19°C Skoro jasno

Nitranský kraj

19°C Polojasno

Prešovský kraj

19°C Skoro jasno

Trenčínský kraj

18°C Polojasno

Trnavský kraj

18°C Polojasno

Žilinský kraj

16°C Převážně oblačno

×