800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BARÓNKA

Hotel se nachází v atraktivní a tiché městské části Rača s dobrou dopravní dostupností autem i městskou hromadnou dopravou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v atraktivní a tiché městské části Rača s dobrou dopravní dostupností autem i městskou hromadnou dopravou.

Ubytování

Část 4hvězdičková: 1 a 2lůžkové pokoje, apartmány v kategorii standard nebo business. Všechny pokoje jsou zařízené komfortním nábytkem. Jsou vybavené individuálně nastavitelnou klimatizaci, SAT/TV LCD, rádiem, telefonem s přímou telefonní linkou, trezorem, naplněným minibarem, sprchou/WC a fénem na vlasy. 1lůžkové pokoje, 2lůžkové pokoje business a apartmány navíc umožnují přípravu kávy nebo čaje a apartmány jsou vybaveny i DVD přehrávačem s pestrou nabídkou filmů. Část 3hvězdičková: 1 a 2lůžkové pokoje některé s přistýlkou, apartmány standard. Všechny pokoje jsou vybavené SAT/TV, rádiem, telefonem, chladničkou, sprchou/WC a fénem na vlasy. Apartmán je navíc vybaven DVD přehrávačem s pestrou nabídkou filmů a je možno si připravit kávu nebo čaj.

Vybavení

Relaxační centrum: moderní bazén atraktivního tvaru o rozměrech cca 16 × 9 × 1,40 m cca 150 m s vířivkou a večerním osvětlením, kvalitně vybavené fitness, saunu, masáže a solárium. Hlídané parkoviště. Vstup do bazénu a fitness je pro ubytované hosty zdarma.

Stravování

Snídaně formou teplého a studeného bufetu. Restaurace, vinárna, letní terasa, exkluzivní zimní zahrada.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bratislavský kraj

12°C Jasno

×